Kolejna dawka emocji w „Top Model”. Czy uczestniczka odeszła z powodu CIĄŻY?

Nasze rodzime stacje telewizyjne oferują całe mnóstwo różnych programów rozrywkowych. Jednym z ulubieńców Polaków jest „Top Model”.

W związku z tym można stwierdzić, że widzowie lubią produkcje, w których jest rywalizacja i skrajne emocje. Jedną z nich jest „Top Model”. Tysiące widzów z zapartym tchem śledzi losy uczestników, którzy walczą o swoją życiową szansę. Dlatego decydują się na sesje zdjęciowe w trudnych warunkach i wiele innych, wymagających zadań. Muszą też pokazać swoją siłę psychiczną w krytycznych momentach. Jurorzy i goście często nie szczędzą złośliwych docinek, trzeba sobie radzić z ogromną presją. W ostatnim odcinku odpadły aż dwie osoby – Magda ze względu na słabe zdjęcia oraz Nikola. Skąd taki obrót spraw?

16-letnia Nikola niespodziewanie opuściła Dom Modelek. Podczas nagrań do ostatniego odcinka na planie pojawiło się pogotowie ratunkowe. Okazało się, że to właśnie nastoletnia kandydatka bardzo źle się poczuła. Mówiła, że jest jej słabo i czuje odrętwienie. W związku z tym zdecydowała, że nie będzie kontynuować swojej przygody w „Top Model”. Jej odejście nie uchroniło jednak Magdy przez wyeliminowaniem z programu. Jury podziękowało jej za udział.

Tymczasem wokół Nikoli wybuchło istne zamieszanie. Dziewczyna zapowiedziała, że rezygnacja jest spowodowana złym stanem zdrowia. Widzowie natychmiast zaczęli spekulować, że dziewczyna spodziewa się dziecka. Gdy pojawiły się komentarze o rzekomej ciąży nastolatka odpowiedziała jednej z internautek: „Kobieto, ja mam 16 lat”. Po pewnym czasie nagrała również materiał na InstaStories, w którym wyjaśniła, że nie jest w ciąży. Odeszła z „Top Model” wyłącznie dlatego, że boryka się z problemami zdrowotnymi i rodzinnymi i to uniemożliwia jej kontynuowanie zmagań o zwycięstwo w programie. 

Komentarze