Kolejne szokujące doniesienia z brytyjskiego dworu! Harry i Meghan WYRZUCENI?!

Brytyjska rodzina królewska stała się głównym obiektem zainteresowań mediów z całego świata. Szczególnie po tym, jak Meghan Markle i książę Harry udzielili kontrowersyjnego wywiadu dla stacji ITV. Małżonkowie zdradzili wówczas nieco szczegółów prosto z pałacu oraz rzeczy, które mają tam miejsce. I właśnie wtedy okazało się, iż powiedzieli parę słów za dużo… Ponadto udzielenie obszernego wywiadu nie tylko nie pomogło im w pozbyciu się wścibskich reporterów, ale wręcz przyciągnęło ich znacznie więcej. Dlatego Meghan i Harry zdecydowali się na krótką ucieczkę z kraju, podczas której mają zamiar odpocząć i odciąć się od spekulacji. Reakcja Królowej Elżbiety II na tę informację przejdzie do historii…

Tych informacji jeszcze osobiście nie potwierdzono. W mediach pojawiły się za sprawą osoby z otoczenia rodziny królewskiej. Zaczęło się od tego, że książę z żoną postanowili wyjechać na dłuższy urlop. Za cel obrali sobie Stany Zjednoczone. W związku z tym musieli zawiadomić o tym królową. 

Spotkanie w jej gabinecie podobno przebiegło w bardzo nerwowej atmosferze. Monarchini miała wpaść w szał dowiedziawszy się, dokąd i na ile jadą. Za drzwi dało się słyszeć krzyki Elżbiety II, która prawdopodobnie uznała pomysł wnuka i jego żony za niedorzeczny. Według informatora krzyczała nawet, że Harry i Meghan mogą wyjechać, nawet i na zawsze. Była też mowa o groźbach odebrania tytułów, domu i pieniędzy. 

Jeśli to wszystko jest prawdą, to szykuje się awantura stulecia… Zdaniem niektórych internautów książę z żoną i synem powinni jak najszybciej uciekać od trudnego życia w rodzinie królewskiej na rzecz spokojnych chwil w swoim towarzystwie.

Komentarze