KOMPLETNIE pijana matka zrobiła TO dziecku! Niebywały SKANDAL!

Całkowicie pijana matka zrobiła TO dziecku! To niebywały skandal! Jak do tego doszło? Jak to możliwe?

Ponad 3 promile alkoholu miała 35-latka, która wiozła swoje 6-letnie dziecko. Co za skandal! To się w głowie nie mieści!

Zobacz także: Znana dziennikarka w MAJTKACH na mrozie! OSZALAŁA?

W minioną sobotę dyżurny bialskiej komendy policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Droblinie. Z relacji osoby, która zadzwoniła na 112, wynikało, że kierowca volkswagena uderzył w ogrodzenie. Policjanci, którzy dotarli na miejsce, potwierdzili to zgłoszenie.

Fot. Pixabay

Osoba kierująca volkswagenem utraciła panowanie nad pojazdem i zjechała na pobocze, wprost do przydrożnego rowu. Policjanci ustalili też, że samochodem kierowała 35-letnia mieszkanka Janowa Podlaskiego.

– W chwili zdarzenia 35-latka była pijana. Urządzenie wykazało ponad 3 promile alkoholu w jej organizmie. W takim stanie przewoziła 6-letnie dziecko. Chłopiec podróżował dodatkowo bez fotelika i zapiętych pasów bezpieczeństwa. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie doznał poważnych obrażeń ciała – czytamy w relacji Policji.

Kobietę zatrzymano do wyjaśnienia. Policjanci sprawdzają, czy swoim zachowaniem nie naraziła dziecka na utratę zdrowia lub życia.

Zgodnie z kodeksem karnym przestępstwo to zagrożone jest karą do pięciu lat pozbawienia wolności. Kobieta będzie też odpowiadać za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Musi również liczyć się z konsekwencjami finansowymi.

– Niezależnie od orzeczonej kary, w przypadku osób kierujących pojazdem w stanie nietrzeźwości sąd obligatoryjnie orzeka świadczenie pieniężne w wysokości nie mniejszej niż 5 tysięcy złotych – podkreślają mundurowi.

Zobacz także: Co z prawem jazdy w czasie epidemii? Jest OFICJALNE stanowisko!

  • Fot. Pixabay
  • Źródło: policja.pl

Komentarze