Kontrowersje wokół księżnej Diany w „The Crown”. Książę William wyraża oburzenie na to, jak przedstawili jego matkę

Książę William, syn Księżnej Diany, wywołał kontrowersje swoją reakcją na planowane przedstawienie postaci jego matki jako ducha w finałowym sezonie „The Crown”. Doniesienia o jego oburzeniu wobec tego pomysłu wywołały spore zamieszanie w kręgach rodziny królewskiej oraz fanów serialu.

Netflix ogłosił podział ostatniego sezonu „The Crown” na dwie części. Premiera pierwszej połowy odcinków odbędzie się 16 listopada, a drugiej 14 grudnia. Serial ten zdobył ogromną popularność na całym świecie, przyciągając miliony widzów od lat. Ostatnio pojawiła się informacja, że w szóstym sezonie produkcji powróci postać księżnej Diany, ale w formie ducha, który ma stanąć w konfrontacji z księciem Karolem oraz królową Elżbietą II.

Ta niekonwencjonalna koncepcja scenariusza nie spotkała się z uznaniem nie tylko ze strony widzów, ale również jednego z członków rodziny królewskiej. Według doniesień portalu „Daily Beast”, książę William wyraził swój sprzeciw wobec tego pomysłu. Informacje te przekazał informator, który znajduje się w bliskim otoczeniu męża Kate Middleton.

Reakcja księcia Williama na przedstawienie księżnej Diany jako ducha w finałowym sezonie „The Crown” jest wyrazem jego silnego niezadowolenia. Źródło przekazało, że książę „brzydzi się” sposobem, w jaki postać jego matki jest wykorzystywana w serialu.

Informator podkreśla, że to dla księcia William naprawdę bolesne, że jego matka jest przedstawiana w ciągłym cyklu w tak kontrowersyjny sposób. To wywołuje w nim duże oburzenie.

Według anonimowego źródła, książę William nie planuje oglądania tego sezonu „The Crown”. Mimo to, jego oburzenie wobec tego pomysłu jest jasne. Nie jest to jedyna osoba związaną z rodziną królewską, która wyraziła swoje zaniepokojenie. Zdaniem innych informatorów fakt, że królowa Elżbieta II odeszła, wpływa na korzyść księżnej Diany w narracji serialu.

Inny informator podsumował to, mówiąc: „Jesteśmy wdzięczni losowi, że Jej Królewska Wysokość nie będzie musiała dowiadywać się o tym absurdzie”. Wszystko to pokazuje, że postać księżnej Diany w „The Crown” wciąż budzi wiele emocji i kontrowersji, zarówno w samej rodzinie królewskiej, jak i wśród widzów.

PSL już wyciąga rękę do Polaków! Chce znieść jeden z zakazów PiS!

Komentarze