Koronawirus: Włosi UMIERAJĄ na ulicach?! Przerażające wideo!

Polka mieszkająca we Włoszech ujawnia prawdę o czerwonych strefach! Jej opowieść rozrywa serce.

To, co dzieje się we Włoszech w ostatnich dniach może szokować. Jak się okazuje w szpitalach brakuje miejsc, wiele osób np. z zawałem serca umiera w domu z powodu braku miejsc w placówkach medycznych. Na wyjazd z miasta potrzeba specjalnych pozwoleń. Nie można wyjść do restauracji czy nawet z dzieckiem do parku. Tak twierdzi osoba z nagrania.

W lutym włoski rząd ustanowił tzw. czerwoną strefę na północy kraju. Od 9 marca „czerwona strefa” to już całe Włochy. Póki co ludzie nie umierają na ulicach, ale wiele osób cierpiących na inne poważne schorzenia rzekomo nie jest przyjmowana do szpitali i rzekomo umiera w domu.

 

Nie będzie więcej czerwonej strefy, nie będzie strefy nr 1 i nr 2. Będą jedne Włochy – Włochy objęte strefą chronioną. Wprowadzamy zakaz zgromadzeń na powietrzu i w lokalach. Będziemy kontrolować napływ ludzi do Włoch. Jesteśmy świadomi tego, jak trudno jest zmienić wszystkie nasze przyzwyczajenia. Rozumiemy rodziny, młodzież. To przyzwyczajenia, które rozsądnie, z czasem, w świetle naszych zaleceń mogą zostać zmienione, ale teraz tego czasu nie ma. Jest za to istotny wzrost zakażeń i zgonów” – powiedział premier Giuseppe Conte.

https://youtu.be/NtoBXHuRsTQ

Komentarze