Kourtney Kardashian jest w szpitalu? Najprawdopodobniej urodziła dziecko

Spekulacje dotyczące narodzin kolejnego potomka Kourtney Kardashian krążą w mediach społecznościowych i tabloidach.

Plotki sugerują, że celebrytka urodziła swoje czwarte dziecko. Towarzyszą jej w tej chwili ukochany Travis Barker oraz jej siostra Kylie Jenner. Widziano ich w jednym ze szpitali w Los Angeles w czwartek. Czy to oznacza, że to już czas na radosne ogłoszenie narodzin?

Dla fanów rodziny Kardashian-Jenner to wielkie oczekiwanie, aby dowiedzieć się, czy słynna rodzina powiększyła się o nowego członka. W połowie czerwca tego roku Kourtney Kardashian i Travis Barker ogłosili, że spodziewają się narodzin swojego pierwszego dziecka razem. Przypomnijmy, że celebrytka jest już matką trojga dzieci – Masona, Penelope i Reigna, których ojcem jest Scott Disick. Z kolei Travis Barker jest ojcem dwójki nastoletnich dzieci, Landona i Alabamy, z poprzednich związków. Kilka dni temu, Kourtney podzieliła się z fanami odważną sesją zdjęciową, prezentując swoje piękne kształty ciążowe.

Czy Kourtney Kardashian już urodziła? Są pewne sugestie wskazujące na to, że tak. Travis Barker w jednym z podcastów wyjawił, że termin porodu był zaplanowany na okolice Halloween lub początek listopada. To wyznanie wywołało wiele spekulacji w mediach.

Dodatkowo, paparazzi uchwycili zdjęcia Travisa Barkera i Kylie Jenner, gdy spieszyli się do Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles. Zdjęcia te zostały opublikowane na portalu TMZ, co tylko pogłębiło plotki o narodzinach Kourtney. Według informatora portalu, ciężarna celebrytka mogła zostać przewieziona do szpitala już w poniedziałek, chociaż zdjęcia z tej chwili nie były dostępne dla fotoreporterów.

Choć informacje na ten temat są jak na razie niepotwierdzone oficjalnie, to spekulacje trwają, a fani z niecierpliwością oczekują na oficjalne ogłoszenie narodzin kolejnego dziecka w rodzinie Kardashian-Jenner. Czy to już czas na powiększenie tej słynnej rodziny? Odpowiedź poznamy pewnie wkrótce.

Kierowco, zacznij odkładać pieniądze! Nowy podatek samochodowy już od przyszłego roku!

Komentarze