KREML przygotowuje ATAK TERRORYSTYCZNY w Europie?! Ukraina OSTRZEGA!

Według Ukraińskiego Rządowego Centrum Przeciwdziałania Dezinformacji Kreml szykuje się do przeprowadzenia ataku terrorystycznego na jeden z krajów w Europie. Czy wiadomo o jaki kraj może chodzić?

Zemsta Rosji

W programie stacji Rossija 1 Władimir Putin zareagował na informację o dostarczaniu przez Stany Zjednoczone pocisków dalekiego zasięgu Ukrainie. Prezydent Rosji powiedział na antenie:

Uderzymy  te cele, w które jeszcze nie trafiliśmy

Czy słowa prezydenta Rosji oznaczają, że Rosja zemści się za dozbrajanie Ukrainy? Za tą wypowiedzią może się kryć pewien plan, który może pochłonąć życie wielu niewinnych osób w Europie.

Ostrzeżenie z Ukrainy

Ukraińskie rządowe Centrum Przeciwdziałania Dezinformacji ostrzega, że Putin może szykować się do przeprowadzenia ataku terrorystycznego „na jeden z krajów Europy”. Przedstawiciele CPD na Telegramie piszą:

Ostrzały węzłów kolejowych na Ukrainie nie przynoszą wrogom zakładanych rezultatów i nie skutkują wstrzymaniem transportów zachodniej broni(…) Dlatego atak terrorystyczny z ofiarami śmiertelnymi może stać się przełomowym momentem, jeżeli chodzi o dostawy uzbrojenia i „atutem” rosyjskiej propagandy”

O jaki kraj chodzi?

Ukraińcy nie precyzują o jaki kraj może chodzić. Podają tylko, że nie chodzi o Ukrainę. Przedstawiciele rządowej organizacji informują, że Rosja miałaby podczas zamachu wykorzystać dokładnie taki rodzaj broni, jaki jest dostarczany na Ukrainę. Prezydent Wołodymyr Zełenski ostatnio powiedział:

Terror stał się jedyną formą działań Rosji wobec Europy

Zełenski zaapelował, by oficjalnie uznać Rosję za państwo sponsorujące terroryzm.

Źródło: Super Express

Zdjęcie: Facebook/ Vladimir Putin

Komentarze