Królikowski ojcem…Była dziewczyna Antka urodziła dziecko!

Antek Królikowski ojcem! Wiadomo, kto jest matką!

Antoni Królikowski jest ostatnio w centrum zainteresowania, a to wszystko za sprawą zakończenia głośnego związku z Julią Wieniawą. W przeszłości Antek Królikowski spotykał się także z Joanną Jarmołowicz. Ten związek nie trwał zbyt długo. Co ciekawe, obecnie Asia spotyka się z Janem Królikowskim, bratem aktora.

Joanna Jarmołowicz to aktorka występująca w „M jak miłość”, która stała się rozpoznawalna przez zawiłości miłosne z członkami rodu Królikowskich. W 2015 roku umawiała z Antkiem Królikowskim, co w sumie nie jest dziwne, biorąc pod uwagę, że aktor randkował z połową młodych, aspirujących aktorów w tym kraju. Nastepnie Jarmołowicz zaczęła spotykać się z Janem Królikowskim, bratem Antka, nawet urodziła mu dziecko. Co w rodzinie to nie zginie. Ich synek przyszedł na świat 23 września i otrzymał imię Józef.

„Kochani, kochanieńcy, kochaniutcy! Mamy to! W czwartek w nocy razem z @janignacy zostaliśmy rodzicami tego wspaniałego chłopca. Ma na imię Józef i jest najpiękniejszy i najsłodszy na świecie. Dziś wróciliśmy do domku. Z tej okazji, chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy wspierali mnie przez dziewięć miesięcy mojej ciąży” – napisała na Instagramie aktorka.

Świeżo upieczona mama chętnie pokazuje zdjęcia swojego dziecka w sieci. Ostatnio opublikowała na Instagramie fotografię młodego Królikowskiego.

Komentarze