„Królowa Życia” może już nigdy nie wstać z wózka… Lekarze mieli dla niej złe wieści!

Dagmara Kaźmierska błyskawicznie podbiła serca Polaków. Mnóstwo ludzi obserwuje ją w mediach społecznościowych. 

Dlatego też Dagmara odwdzięcza się fanom i okazuje im równie duże zainteresowanie. Na bieżąco informuje co u niej słychać, dzieli się swoimi przemyśleniami. Wielbiciele Dagi byli wstrząśnięci, gdy dowiedzieli się o wypadku samochodowym swojej idolki. Wtedy celebrytka pouczała ich: „Pamiętajcie; nic ważniejszego nad miłość , rodzinę i zdrowie. Przychodzi moment i możemy to wszystko stracić . O mały włos, już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie”. Później uspokoiła wszystkich informacją, że jest już w domu i wraca do normalnego funkcjonowania. Od wczoraj niepokojące doniesienia wywołują skrajne emocje u widzów „Królowych Życia”. 

W wyniku wypadku Dagmara Kaźmierska doznała złamań otwartych obu nóg. Z czasem publikowała zdjęcia, pod którymi pisała, że wraca do zdrowia, wszystko jest w porządku. Teraz gwiazda poprosiła o wsparcie, gdyż rokowania nie są najlepsze. Królowa Życia może mieć poważne problemy z chodzeniem…

„Dzień dobry Serduszka Moje Kochane. Dziękuję Wam za te wszystkie wiadomości i komentarze. Piękne słowa wsparcia i troski. Ponieważ rokowania lekarskie nie są najlepsze. Nie wiadomo czy kiedykolwiek będę chodzić jak kiedyś… Więc tym bardziej bezcenna jest dla mnie dobra energia i Wasze gesty” – napisała.
 

Życzymy Pani Dagmarze jak najszybszego powrotu do zdrowia. 

Komentarze