„Królowe Życia”: Edzia spodziewa się DZIECKA?!

TTV wie, jak zadowolić swoich widzów. Oferta tej stacji jest naprawdę bogata. Wśród emitowanych produkcji najchętniej oglądaną są bez wątpienia „Królowe Życia”. Natomiast ulubioną postacią większości oglądających jest Dagmara. Ogromną popularność zyskały również osoby z jej otoczenia: syn Conan, babcia, oraz przyjaciele Jacek i Edzia. Mnóstwo ludzi uwielbia ich wygłupy, czasem niebezpieczny przygody oraz to, jakie wsparcie sobie dają. Niedawno pisaliśmy o cichych dniach Dagmary i Edyty, które na szczęście zakopały już wojenny topór. Lecz dziś w sieci pojawiają się szokujące informacje na temat najlepszej przyjaciółki Królowej z Kłodzka. Ta nowina wstrząsnęła już całą Polską! Jeden z serwisów informacyjnych donosi, że Edzia jest w ciąży!

W tej chwili aż prosi się, aby przypomnieć słynny odcinek „Królowych Życia”, w którym Dagmara podejrzewała, że jest w ciąży… Wykonała wówczas test ciążowy, którego wynik okazał się negatywny. Lecz teraz szansę na bycie mamą może mieć jej najlepsza przyjaciółka.

Jako pierwszy napisał o tym portal Pudelek. Miał się do nich zgłosić ktoś z otoczenia celebrytki i podać informacje o jej stanie. Ta osoba twierdzi, że Edzia nie odwiedzała Dagmary nie tylko przez rozstanie z Jackiem, ale też z powodu ciąży. Podobno dziecko ma się urodzić w marcu, a ojcem jest niejaki Adam, którego Edyta poślubiła w Wenecji. Ponadto widzowie maja być o tym poinformowani w kolejnym sezonie programu! To wszystko wydaje się tak niewiarygodne, że aż chciałoby się zapytać o szczegóły producentów znanego show. Oczywiście zrobiła to redakcja Pudelka, lecz stacja… odmówiła komentarza, gdyż nikt nie zamierza komentować życia prywatnego uczestników. 

Te doniesienia nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone, być może sprawa wyjaśni się w najbliższym czasie. Nie pozostaje nic innego, jak tylko cierpliwie czekać na komentarz samej Edzi. 

Komentarze