Krystyna Janda GŁODUJE! Co się dzieje z gwiazdą?!

Krystyna Janda nie przestaje zaskakiwać. Na profilu Bogusława Lindy w mediach społecznościowych ogłosiła, że jest na głodówce. Skąd taki kontrowersyjny pomysł aktorki?

Wzbudza kontrowersje

Aktorka nie daje o sobie zapomnieć. Ostatnio szerokim echem odbiły się słowa Krystyna Jandy, która powiedziała, że nie będzie pracować z osobami, które się nie zaszczepiły. Janda bardzo często w mediach społecznościowych manifestuje swoje poglądy. Te wywołują burze w sieci. Nie inaczej było tym razem.

Głodówka

Tym razem Krystyna Janda ujawniła, że jest na głodówce. Zrobiła to na profilu Bogusława Lindy. Aktorka zamieściła wymowny komentarz pod wpisem Lindy. Aktor zamieścił zdjęcie ze swojej wizyty w restauracji. Pochwalił pyszne potrawy, których mógł spróbować. Napisał w swoich mediach społecznościowych:

Nie ma to, jak próbować różnych rzeczy i odkrywać nowe miejsca i wracać do ulubionych. Kto lubi sobie pojeść w środku tygodnia? Które najlepsze?

Krystyna Janda skomentowała wpis Bogusława Lindy. Niestety nie należy ona do osób, które mogą cieszyć się wyśmienitym smakiem potraw. Janda napisała:

A ja na głodówce kontrolowanej! Pozdrowienia!

Facebook/Krystyna Janda

Troska fanów

Dlaczego aktorka wybrała głodówkę? Czy chce oczyścić organizm i pozbyć się toksyn? Właśnie po to stosuje się głodówki. Decyzja aktorki wywołała liczne komentarze jej fanów. Dali oni temu wyraz w swoich komentarzach. gwiazda jak zwykle może liczyć na dobre słowo i wsparcie od swoich wielbicieli.

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Facebook/Krystyna Janda

Komentarze