Kryzys w małżeństwie Kurdej-Szatan!? Czy to KONIEC?

Szatan

Od dłuższego czasu w świecie celebrytów plotkowano o kryzysie małżeńskim Basi Kurdej-Szatan i Rafała Szatana. „Życie na gorąco” pisało, że para była blisko rozwodu.

 

 

Plotki szybko zaczęły narastać po narodzinach drugiego dziecka pary. To właśnie wtedy miały być widoczne pierwsze oznaki kryzysu małżeńskiego. Uważni obserwatorzy odnotowali malejącą aktywność słynnej blondynki w mediach społecznościowych.

 

W marcu bieżącego roku para miała poprowadzić rozdanie Telekamer. W ostatniej chwili postanowili zrezygnować. To tylko podsyciło tematy do dyskusji. Barbara Kurdej-Szatan odpowiedziała, że to przez problemy rodzinne.

 

Media donosiły, że Rafał Szatan w domu był jedynie gościem. Dużo pracy i mało czasu dla rodziny musiały wpłynąć na relacje małżeńskie.  Basia musiała zostać w domu, by opiekować się dziećmi i nie mogła realizować się zawodowo. Znajomi pary musieli interweniować by ratować związek. „Życie na gorąco” opisało te próby:

 

Do akcji wkroczyli znani przyjaciele pary, którzy zaczęli aranżować spotkania w szerszym gronie. Basia i Rafał w końcu mieli okazję, by szczerze porozmawiać i wszystko sobie wyjaśnić. Dziś po kryzysie nie ma już śladu. Wypoczęci po wakacjach skupiają się na wykończeniu wymarzonego gniazdka, w którym przeżyją wspólnie jeszcze wiele szczęśliwych chwil

 

Mamy nadzieję, że wszystko ułoży się szczęśliwie i dalej będą wspaniałym małżeństwem dającym przykład innym.

 

Źródło: Super Express / Życie na gorąco

Zdjęcie: Instagram

Komentarze