Książę Harry całował się z mężczyzną na imprezie. Były tam same osobistości

Książę Harry, znany z burzliwego stylu życia, w którym imprezy i skandale były na porządku dziennym, po raz kolejny wchodzi w światło reflektorów. Tym razem to niezwykłe wyznanie Paddy’ego McGuinnessa, prezentera programu „Top Gear”, rzuciło nowe światło na kontrowersyjne wybryki młodszego syna księżnej Diany.

W 2016 roku książę Harry był już na ustach opinii publicznej z powodu licznych skandali, ale najnowsza rewelacja Paddy’ego McGuinnessa zaskoczyła nawet najbardziej wprawnych obserwatorów brytyjskiej rodziny królewskiej. Okazuje się, że przed poznaniem Meghan Markle, Harry wziął udział w niezapomnianej imprezie w jednym z klubów nocnych w zachodnim Londynie.

Zgodnie z relacją McGuinnessa, atmosfera była gorąca dosłownie i w przenośni. Książę Harry, wówczas jeszcze wolny i swobodny, zaprosił prezentera do tanecznej zabawy, która przybrała zaskakujący obrót.

Wtedy taneczną parkietem trzęsło od energii. Tańczyliśmy tak blisko siebie, że nasze klatki piersiowe się dotykały. Potem książę zaczął zdejmować moją koszulkę, a ja stałem tam topless, z butelkami piwa w dłoniach, tańcząc z księciem Harrym – opowiada McGuinness w swojej autobiografii „My Lifey”.

Jednak to nie koniec niesamowitych wyznań. McGuinness ujawnił, że książę postanowił odejść od standardowego tańca i zaczął go całować.

Ciągle mnie całował. Nagle zdarł ze ściany zdjęcie królowej i powiedział: ‚Nie mogę pozwolić, by patrzyła, jak to robię – zdradził McGuinness.

To zdumiewające wyznanie rzuca nowe światło na luzackie podejście Harry’ego do życia, które jeszcze bardziej zaskakuje w kontekście tradycyjnych norm królewskich. Wydaje się, że książę nie tylko bawił się bez zahamowań, ale także zdolny był do pewnych improwizacji, które pozostawiają opinię publiczną w szoku.

Oprócz samego księcia i McGuinnessa, klubem miały wstrząsnąć inne znane postacie, takie jak były obrońca Liverpoolu Jamie Carragher, gwiazdy piłki nożnej z Brazylii, Ronaldinho i Cafu, a także członkowie zespołu One Direction – Louis Tomlinson i Niall Horan. Wydaje się, że ta noc była pełna niespodzianek i niezapomnianych chwil dla wszystkich obecnych.

Czy ta historia z przeszłości księcia Harry’ego tylko podgrzewa atmosferę wokół niego, czy może też wpłynie na jego obecne relacje z rodziną królewską? Tego dowiemy się zapewne w najbliższych tygodniach, gdy światło reflektorów ponownie skieruje się na brytyjskiego księcia i jego barwne życie.

Źródło: onet.pl

Maksymilian F. postrzelił policjantów w radiowozie. Funkcjonariusze doszukują się winy w brakach kadrowych

Komentarze