Książulo był w pączkarni Magdy Gessler! Cena za jednego pączka zwala z nóg!

Magda

Książulo, popularny Youtuber znany z testowania jedzenia, tym razem postanowił przeprowadzić test pączków, skupiając się głównie na smakołykach oferowanych w cukierniach. Jego największym zaskoczeniem okazała się cena pączka kupionego w lokalu Magdy Gessler, która wydawała mu się nieadekwatna do produktu.

W filmiku na swoim kanale, Książulo przeanalizował różnice w cenach pączków oferowanych w różnych cukierniach. Pośród wielu próbek, najbardziej wyróżniały się te zakupione w cukierni prowadzonej przez znaną kulinarną ekspertkę, Magdę Gessler. Cena jednego pączka w tym miejscu wynosiła aż 22 złote, co zdecydowanie przerosło oczekiwania Youtubera.

Po spróbowaniu pączka od Magdy Gessler, Książulo przyznał, że jest on doskonałej jakości, smaczny i soczysty w środku. Jednakże nie był przekonany, czy wysoka cena jest uzasadniona. Już od samego początku filmiku zwracał uwagę na to, jak absurdalnie wydaje mu się płacić taką kwotę za pojedynczy pączek, choć przyznał, że jakość produktu jest wysoka.

Jego komentarz na temat ceny spotkał się z reakcją i wyjaśnieniami ze strony Magdy Gessler oraz jej córki, Lary. Magda Gessler tłumaczyła, że wzrost cen wynika z rosnących kosztów produktów wysokiej jakości używanych do produkcji. Jest to zjawiskiem powszechnym na rynku spożywczym. Lara Gessler dodatkowo podkreśliła, że istnieje różnorodność i wybór na rynku, a ludzie decydują, za co są gotowi płacić.

Książulo jest znany z krytycznego podejścia do jedzenia i cen w restauracjach czy cukierniach. Dlatego też jego opinia na temat ceny pączka od Magdy Gessler zdobyła duże zainteresowanie wśród internautów. Jednakże debata na temat cen żywności i jakości produktów pozostaje otwarta. Decyzja o wyborze danego miejsca czy produktu należy do indywidualnych preferencji konsumentów.

Źródło: media

Były prezenter Fox News przeprowadził wywiad z Putinem! Nikomu się to jeszcze nie udało!

Komentarze