„KUCHENNE REWOLUCJE” są USTAWIONE… Restauratorzy PŁACĄ za udział w programie?! MAGDA GESSLER OSTRO KOMENTUJE!

TVN i Magda Gessler są wściekli z powodu mnóstwa niewygodnych informacji na temat „Kuchennych rewolucji”, które pojawiły się w ostatnim czasie na portalach plotkarskich. Stawiają one pod znakiem zapytania dobre imię programu. Gessler ostro komentuje sytuacje.

Program produkcji TVNu  „Kuchenne rewolucje” prowadzony przez Magdę Gessler jest emitowany blisko od dekady. Nie da się ukryć, że sukces leży w charyzmatycznej osobowości gospodyni, a zwłaszcza w  kontrowersjach z jej udziałem. Jak donoszą portale plotkarskie, obraz, który widzimy na ekranach, różni się od rzeczywistości.

TVN ponoć każe płacić właścicielom restauracji za udział w programie

Według „Super Expressu” i „Faktu” Magda Gessler stawia właścicielom restauracji warunki. Co więcej, restauratorzy, by znaleźć się w show, muszą zapłacić niemałe pieniądze. Zazwyczaj pada hasło 100 tysięcy złotych. Dla widzów doniesienia te okazały się szokujące, gdyż wierzyli w magię „Kuchennych rewolucji”.

Zdaniem Magdy Gessler te informacje są wyssane z palca. Znana restauratorka jest wściekła i zapewnia, że TVN odnawia lokale za własne pieniądze. Zadziwiające jest to, że wielu właścicieli restauracji, którzy wzięli udział w programie, zarzeka się, że prawdziwość swoich słów mogą powtórzyć nawet w sądzie. 

To plotka totalnie absurdalna, wręcz odwrotnie. Nie płacą nic i zapraszam wszystkich do brania udziału, nie zawsze rzucam talerzami. Owszem, my płacimy im za całą zmianę, całą dekorację – skwitowała znana restauratorka. 

Magda Gessler informuje, iż restauratorzy ponoszą jedynie koszty kolacji. Natomiast za dekorację płaci już TVN. Nasuwa się pytanie… Kto mówi prawdę?

Komentarze