Kupiłeś ten produkt w Biedronce? Musisz go JAK NAJSZYBCIEJ zwrócić!

produkt

Biedronka apeluje do swoich klientów, by zwrócili pewien produkt, który pojawił się w sklepach tej sieci.

Chodzi partie kaszy jaglanej z firmy Sawex Sp. z o.o. Feralny produkt był dostępny w sklepach w wielu regionach Polski. Poniżej zamieszczamy szczegóły komunikatu.

 

Chodzi o te partie kaszy jaglanej Plony Natury 4×100 g o następujących datach minimalnych trwałości i numerach partii:

  • 05.08.2020 479PLBHM19DA19
  • 05.08.2020 489PLBHM19DA19
  • 05.08.2020 499PLBHM19DA19

 

„Prosimy o zwrócenie produktów do dowolnego sklepu sieci Biedronka” – apeluje producent, argumentując to troską o jakość sprzedawanego towaru. Wszystkim klientom, którzy zwrócą produkt, przysługuje wymiana na towar z innej partii lub zwrot kosztów zakupu. Jednak sieć nie podała przyczyny całego zamieszania. Dlaczego?

 

ZOBACZ TAKŻE: Magda Gessler w ogniu KRYTYKI! „Zero godności, naprawdę…”

 

„Kasza jaglana, dostarczana do Jeronimo Martins Polska, podlega niezbędnym badaniom przed wprowadzeniem towaru do obrotu – w ich ramach uzyskano prawidłowe wyniki. Przeprowadzone badania wykazały trzykrotnie wynik prawidłowy, jednakże na prośbę firmy Jeronimo Martins Polska, w trosce o klientów, podjęliśmy decyzję o zwrocie kaszy jaglanej z podanymi numerami partii i terminem ważności do sklepów celem uniknięcia potencjalnej niezgodności produktu” – podaje w komunikacie firma produkująca kaszę – Sawex.

 

Kasza była dostępna w dyskontach w sześciu regionach zlokalizowanych w Gdańsku, Lubartowie, Krakowie, Skarbimierzu, Sosnowcu i Wojniczu. Produkt można odnieść do dowolnego sklepu na terenie Polski. Należy zrobić to jak najszybciej.

 

 

źródło: biedronka

 

 

Komentarze