LEGIONOWO: napaść seksualna pod blokiem. Sąsiedzi nic nie słyszeli

alkohol

Tragedia dotknęła spokojne osiedle w Legionowie, gdzie mieszkanka padła ofiarą brutalnego napadu i gwałtu tuż pod swoim blokiem. Bezpieczeństwo mieszkańców zostało zachwiane, a relacje sąsiadów rysują obraz makabrycznego ataku.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę, 16/17 grudnia. Kobieta, która zdecydowała się na wieczorny spacer po jednej z lokalnych restauracji, wracała do domu po północy. Jej mieszkanie znajdowało się zaledwie kilkaset metrów od miejsca, gdzie doszło do tragedii. Nieznany mężczyzna zaatakował ją z niebywałym okrucieństwem.

Słyszeliśmy, że mężczyzna miał okładać ją pięściami po twarzy, gryźć po ciele, wybić zęby i zgwałcić – relacjonują zaniepokojeni mieszkańcy w rozmowie z „Faktem”.

Kobieta, próbując się bronić i krzycząc o pomoc, niestety nie spotkała nikogo w pobliżu. Znalezienie się w rękach agresora oznaczało dla niej dramatyczne chwile, a całe zdarzenie zakończyło się dla niej w szpitalu, pod opieką rodziny.

Sąsiedzi, nie zdając sobie sprawy z tragedii rozgrywającej się tuż obok, opowiadają o swoim nocnym spokoju. Jednakże, gdy rankiem zauważyli radiowozy policji, dopiero z Internetu dowiedzieli się o dramatycznych wydarzeniach.

Nie mogę uwierzyć, że spotkało ją coś takiego. Ten drań powinien siedzieć długie lata w więzieniu – wyraża oburzenie jedna z sąsiadek.

21 grudnia policja podjęła decyzję o zatrzymaniu podejrzanego o gwałt ze szczególnym okrucieństwem. Mężczyzna trafi do prokuratury, gdzie zostanie przesłuchany i usłyszy postawione mu zarzuty. Dla niego może grozić nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Mimo zatrzymania sprawcy, mieszkańcy osiedla wciąż żyją w strachu.

Boję się, bo nigdy nie wiadomo, co komu strzeli do głowy. Jak się robi ciemno, to dzwonie do chłopaka, żeby po mnie przyjechał, bo inaczej nie wyobrażam sobie wracać sama do domu – wyznaje pani Ewelina, podkreślając atmosferę niepokoju, jaka zapanowała wśród mieszkańców.

Brutalny atak pozostawił ślady nie tylko na ofierze, ale również w duszach sąsiadów, którzy obecnie zmagać się muszą z nową rzeczywistością pełną obaw i niepewności.

Źródło: o2.pl

Kourtney Kardashian i Travis Baker pokazali syna! Internautom nie podoba się jego imię

Komentarze