Leszek Stanek opłakuje przyjaciela… któremu zawdzięczał popularność w internecie.

Leszek Stanek pożegnał swojego bliskiego przyjaciela. On byłą gwiazdę internetu… Chodzi o jego adoptowanego psa Vaderka. Na Instagramie opublikował emocjonalny wpis, który poruszył jego obserwatorów. 

Leszek Stanek, to aktywny aktor w social mediach. Regularnie publikuje posty, w których pokazuje wybrane fragmenty swojej prywatności. Jak widać, ta nie zawsze jest kolorowa, czego mężczyzna nie ukrywa. W styczniu poinformował, że leży w szpitalu i walczy o życie, a miesiąc później pożegnał swojego czworonożnego przyjaciela.

Szczęśliwe życie po adopcji

Vaderek to piesek, który mieszkał w schronisku. Pupil nie przyciągał uwagi potencjalnych właścicieli, przez długi czas szukał szczęścia. Na szczęście na jego drodze pojawił się Leszek, który podarować mu swoją miłość.

Między nimi nawiązała się bardzo silna więź. Aktor nawet założył konto na Instagramie swojemu pupilowi, a Vaderek szybko stał się gwiazdą internetu. Jego profil śledziło ponad 10 tysięcy osób.

Niestety piesek uległ tragicznemu wypadkowi. Tą smutną wiadomością Leszek podzielił się ze swoimi obserwującymi na Instagramie. Udostępnił zdjęcie z czworonożnym przyjacielem, wyznając, że psa nie ma już z nim.

Poruszający wpis na Instagramie

Jak zginął piesek? Gdy aktor trafił do szpitala, Vaderkiem opiekowała się siostra aktora, która kocha zwierzęta, tak samo jak brat. Pobyt pieska nieco się przedłużył iniestety tym razem nie zakończył się szczęśliwie:

Niefortunny wypadek sprawił, że bawiąc się w zagrodzie koni doszło do tragedii i nie było szans na ratunek. Pewne jest że Vaderek teraz jest psim aniołkiem:) Pisałem kiedyś że życie to chwile z których powinniśmy czerpać jak najwiecej. Vader dał mi wiele pięknych chwil. Jedno czego jestem pewien to to ze przez te ponad pięć lat odmienił on moje życie na lepsze. Bo życie jest piękne zwłaszcza jak otaczamy się cudem jakim niewątpliwie są zwierzęta:) – podkreślał we wpisie.

https://www.instagram.com/p/B8MPmoGnQ91/?utm_source=ig_embed

 

Komentarze