Lewandowski odchodzi z Bayernu?! Gdzie może dostać kontrakt?

Ostatnie dni to bardzo gorący czas dla naszego najlepszego piłkarza Roberta Lewandowskiego. Plotki zostały podsycone po informacji, że klub z Bawarii zakontraktował Erlinga Haalanda, który jest napastnikiem.

 

 

Dziennikarze śledczy odkryli, że kontrakt Roberta Lewandowskiego prawdopodonie nie zostanie przedłużony, a jego agent zaczął szukać dla polskiego snajpera nowego klubu. Dodatkowo bawarski klub chce pozyskać napastnika Erlinga Haalanda.

 

Powodem plotek jest ostatnia niedyspozycja naszego piłkarza i brak bramek. Robert Lewandowski nie zdobył bramki w ani jednym z czterech ostatnich spotkań, w Bundeslidze z Furth i Eintrachtem, a także spotkania reprezentacji Polski z San Marino oraz Albanią. Do całej sprawy odniósł się Julian Nagelsmann.

 

 

Czy potrzebuję Haalanda? Potrzebuję Roberta Lewandowskiego w jego najlepszej formie. Robert jest piłkarzem, z którym chętnie pracuję i którego kontrakt obowiązuje jeszcze przez długi czas w Monachium. Czasami jako napastnik masz mniej okazji. Kiedy jest bardzo ciasno i nie możemy do niego zagrać każdej piłki, to wtedy nawet Robert nie strzela. Jednak zakładam i nawet mu to powiedziałem, że z Bayerem znowu strzeli bramkę – mówi trener Bayernu Monachium Julian Nagelsmann.

 

 

To nie pierwsze plotki na temat odejścia Roberta Lewandowskiego. Jakiś czas temu sportowy świat mówił o transferze do Realu Madryt. Do transakcji ostatecznie nie doszło.

 

Źródło: Super Express Sport

Zdjęcie: Facebook Robert Lewandowski

Komentarze