Ma 18 lat. Pierwszy raz zagrała i wygrała. Miliony

zagrała-wygrała-Fortunę-miliony

18-latka Juliette Lamour z kanadyjskiego miasta Sault Ste. Marie po raz pierwszy w życiu zagrała w jakiejkolwiek loterii pieniężnej. I wygrała miliony. Wie co zrobi z pieniędzmi.

zagrała-wygrała-Fortunę-miliony
Jak informuje BBC nastolatka zapomniała, że brała udział w loterii.
Fot. FB/ Juliette Lamour

Jak informuje BBC, nastoletnia Juliette Lamour zagrała w loterii pieniężnej Gold Ball. Okazuje się, że szczęśliwy los okazał się być pierwszym, który kiedykolwiek kupiła. Wygrała 48 mln dolarów kanadyjskich. Dzisiejszy kurs dolara kanadyjskiego w relacji do polskiej złotówki, to 3,35. Nastolatka wygrała więc ponad 160 milionów złotych.

Zapomniała o kupionym losie

Jak informuje BBC nastolatka zapomniała, że brała udział w loterii. Sprawdziła wyniki, dopiero gdy dowiedziała się, że ktoś z jej miasta zdobył najwyższą wygraną. O zwycięstwie dowiedziała się w pracy.

Informacja, że zdobyłam fortunę spowodowała, że wszyscy zaczęli krzyczeć z radości. Chociaż szef powiedział mi, że z pracy mogę wyjść wcześniej zostałam, by dokończyć zmianę – opowiadała.

Wie co zrobi z pieniędzmi

Juliette Lamour zapowiedziała, że część z pieniędzy zamierza zainwestować, by móc spełnić swoje marzenie. Jakie? 18-latka przyznaje, że chce zostać lekarzem. A to w Kanadzie kosztuje. Część wygranej przeznaczy na przyjemności, czyli podróże.

Okazuje się także, że Lamour jest najmłodszą osobą w Kanadzie , która kiedykolwiek zdobyła tak dużą wygraną.

Zobacz również:

https://wyborcza24.pl/lotto-lotto-plus-i-eurojackpot-te-liczby-wygrywaja/

Komentarze