Maciej Stuhr był UZALEŻNIONY od ALKOHOLU! Ujawnia, kto pomógł mu pokonać nałóg!

Maciej Stuhr zdradził, że miał problem z alkoholem. Przy okazji wyznał, kto pomógł mu pokonać zgubny nałóg. Podziękował tej osobie.

Problem z alkoholem

Maciej Shuhr o swoim problemie z alkoholem opowiedział, gdy odbierał Orła za film „Powrót do tamtych dni”. Przyznał wówczas, że mierzył się z uzależnieniem od alkoholu. Teraz postanowił powiedzieć więcej o nałogu, z jakim się mierzył. W rozmowie z dziennikiem „Fakt” ujawnił kulisy walki z uzależnieniem. Aktor wyznał, że w tamtym trudnym czasie mógł liczyć na pomoc swojej żony Katarzyny Błażejewskiej- Stuhr. Nawiązując do roli  filmie- powiedział:

Kiedy żona zobaczyła mnie w tych najbardziej hardkorowych scenach w filmie „Powrót do tamtych dni” cieszyła się, że etap większych romansów z alkoholem w moim życiu zakończyłem

Niepisana zgoda na picie

Maciej Stuhr w wywiadzie, którego udzielił ‚Wysokim obcasom’ w 2021 roku zdradził jak wyglądały jego zmagania z problemem alkoholowym. Aktor powiedział:

Kiedy człowiek upaja się karierą, miewa złudne złudne poczucie, że może więcej niż inni. Dotyczy to również upijania się, w naszym środowisku istnieje bowiem spore przyzwolenie na picie. Więc odpowiadam wprost- wtedy się tego nie wstydziłem.

Aktor dalej tłumaczył:

Jeśli po spektaklu, w którym dzięki alkoholowi dokonałeś przekroczenia siebie samego, reżyser jest zachwycony twoją grą, to trudno się wstydzić. Gdybym dostał reprymendę od mistrza, pewnie szybciej zaprzestałbym tych praktyk

Źródło: Plotek

Zdjęcie:

 

Komentarze