Magda Gessler UJAWNIŁA prawdę o swojej córce! Lara Gessler jest…

Magda Gessler o związku swojej córki. Restauratorka zaskoczyła wszystkich swoją wypowiedzią!

Magda Gessler jest znana nie tylko ze swojego dorobku w sztuce kulinarnej. Celebrytka chętnie zabiera głos w wielu kwestiach. Nie unika również pytań o swój związek i życie rodzinne. Wiadomo, że Lara Gessler to oczko w głowie mamy. Obydwie panie są bardzo popularne, z tym, że Lara nie jest zbyt wylewna i nie ujawnia zbyt wielu szczegółów ze swojego prywatnego życia. Kobieta ma za sobą nieudane małżeństwo. Od pewnego czasu krążyły pogłoski o jej bliskich relacjach z pewnym znanym, warszawskim prawnikiem. Lara Gessler nie chciała ich komentować. Nawet jej fani trwali w napięciu oczekując na informacje. W końcu na balu TVN-u Lara pojawiła się z partnerem i oficjalnie potwierdziła swój nowy związek. Co na to jej mama?

Gdy tylko Lara Gessler pojawiła się u boku nowego partnera, to wszyscy dziennikarze jak najszybciej poprosili restauratorkę o komentarz. Pani Magda, jak zwykle, odpowiedziała bardzo wyczerpująco.

Prowadząca „Kuchennych Rewolucji” poinformowała, że to nowa miłość odmieniła jej córkę, rzecz jasna na lepsze. Dzięki mężczyźnie Lara promienieje i zyskuje energię do pracy.

Magda Gessler zdradziła, że choć są ze swoją córką bardzo blisko, to Lara nie ma w zwyczaju mówić jej zbyt dużo na temat swojego życia prywatnego. Restauratorka wyjawiła, że nie zdarza jej się udzielać rad córce, gdyż ta nie należy do osób wylewnych, które miałyby w zwyczaju zwierzać się z problemów. Zdaniem Magdy Gessler Lara zawsze radzi sobie sama z trudnościami.

Komentarze