Magda Gessler wyrusza na PODBÓJ ŚWIATA! Nie uwierzycie, jaką propozycję dostała!

Magda Gessler to polska ikona sztuki kulinarnej. 

O gotowaniu i prowadzeniu biznesu gastronomicznego wie wszystko. Dlatego właściciele restauracji od prawie dekady proszą ją o pomoc, a aspirujący mistrzowie kuchni starają się o jej aprobatę. Magda Gessler to chodzący sukces. Ponadto teraz motywuje mnóstwo osób swoją niesamowitą przemianą – królowa TVN chudnie w oczach i pokazuje, jak bardzo cieszy się życiem. W mediach społecznościowych chętnie chwali się zdolnymi dziećmi, ukochanym mężczyzną i każdym swoim osiągnięciem. Lecz w kwestii gorzej prosperujących restauracji pozostaje bezwzględna i wymagająca – tylko wtedy udaje jej się wykrzesać to, co najlepsze z bohaterów „Kuchennych rewolucji”. Ale Polska okazuje się być dla Magdy Gessler za mała. Przyszedł czas na… cały świat!

Okazuje się, że pani Magda jest na tyle ambitna, że nie spoczywa na laurach. Nie wystarczy jej prowadzenie kilku lokali, reklamowanie kilku firm oraz kariera w show-biznesie. Teraz restauratorka chce wyruszyć za granicę. Z optymizmem opowiada o swoich planach.

Dostaję bardzo często propozycje zawodowe z zagranicy. W tej chwili będę realizować kilka. Jak już będzie zrobione, to wtedy państwu o tym powiem. Furrora to mało powiedziane. Będzie furczało” – zapowiada gwiazda. 

 

W mediach pojawiają się już informacje o rzekomym wyjeździe Magdy Gessler do Hiszpanii. Sam prezydent Fernando Clavijo Batlle miał zaprosić ją do tego pięknego kraju. Chciałby, aby kuchenna rewolucja ogarnęła całą Hiszpanię! Premiera nowego programu jest przewidywana pod koniec przyszłego roku. 

Naszym zdaniem warto tyle czekać na nową produkcję z udziałem pani Magdy. Z pewnością będzie to hit!

Komentarze