Magda Gessler zaczęła TO produkować! Nawet najwierniejsi fani NIE kryją swojego…

O tym, że Magda Gessler zna się na gotowaniu, wie chyba każdy. Znana z telewizji mistrzyni sztuki kulinarnej, restauratorka, ale także malarka i bizneswoman, postanowiła wypłynąć na całkiem nowe wody! 

 

Od wielu lat prowadzi restauracje i występuje w telewizji.   Z wykształcenia jest także malarką. Wiemy, że przez jakiś czas reklamowała parówki, przez co stała się obiektem żartów i memów. Nie tak dawno powstały… pasztety w słoikach z jej wizerunkiem. Wzięła także udział w kampanii reklamowej suplementów diety poprawiających trawienie. 

W czerwcu obrotna gwiazda otworzyłą nową markę lodów „Ice Queen”, według recepruty swojej babci. Teraz przyszedł czas na zupełnie nowy pomysł. Magda Gessler wprowadza na rynek… Zresztą, zobaczcie sami: 

 

 

„Kuchenny poker” to nowa planszówka pani Magdy. O co chodzi w grze? Po krótce o to, aby jak naszybciej skompletować składniki wybranej potrawy. Kto pierwszy to zrobi, zgarnia nagrodę pieniężną. W regułach zapisano, że składniki należy dobierać tak, aby jak najwięcej zarabiać na potrawach. Nie można sobie pozwolić też na to, aby cokolwiek było nieświeże, bo wtedy dostaniemy karę od Szefowej – Magdy Gessler. 

W pudełku znajdują się karty do gry, żetony, a także specjalna waluta z wizerunkiem Magdy Gessler i napisem „Bank rezerw kulinarnych”. Do gry dołączona jest też książeczka z przepisami restauratorki, które można oczywiście wykorzystać w praktyce. Poker kosztuje 129 zł i od dziś można go zamawiać online. 

 

Magda Gessler nie kryje radości z premiery własnej planszówki i  pisze na swoim oficjalnym profilu: 

Moja waluta jeszcze nie w kantorach.… a w nowej grze!🥰 Kiedy podpisuję się pod czymś pierwszy raz w życiu… musi być moc😍 Ukochana tematyka kulinarno restauracyjna.. radość… dreszczyk emocji.,. idealne połączenie ❤️❤️”

 

W komentarzach faktycznie pojawiło się sporo emocji. Fani gwiazdy nie kryją ekscytacji i deklarują chęć zagrania w jej wersję pokera. Czy planszówka okaże się sukcesem? 

 

Żródło/Foto: Facebook

Komentarze