Magda Mołek zgodziła się na NISKIE STAWKI w „Tańcu z gwiazdami”?! Liczy na WŁASNY PROGRAM w Polsacie?!

Magda Mołek wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”. Dziennikarka zgodziła się ponoć na niezbyt wygórowane stawki. Czyżby liczyła na karierę w Polsacie?

Miłość do telewizji

Magda Mołek odeszła ze stacji TVN. Popularna dziennikarka postawiła na własny kanał na YouTube. Jednak nie przynosi on jej takiej popularności jak występy w stacji telewizyjnej. W jednym z wywiadów mówiła, że nie tęskni za pracą w telewizji. Dlatego dziwi decyzja Mołek o występie w programie ” Taniec z gwiazdami”, który emitowany jest na antenie Polsatu. Serwis „Plejada” informuje, że Magda Mołek zgodziła się nawet na niskie stawki. Osoba z produkcji programu powiedziała w rozmowie z „Plejadą”:

Liczy na własny program w Polsacie. Zaledwie 10 tysięcy złotych za odcinek. Kiedyś w TVN proponowali jej 15 tysięcy za odcinek.

Jednak zarobi fortunę?

Zupełnie inne informacje podaje „Super Express”. Według tabloidu Magda Mołek ma dostać za odcinek nawet 25 tysięcy złotych. Dziennikarka ma też duże szanse na poprowadzenie własnego programu w Polsacie. W „Super Expressie” czytamy:

Stacja poza Krzysztofem Ibiszem nie ma innej gwiazdy od szczerych rozmów. Magda Mołek z pewnością wniesie świeżość i nowych gości. Dodatkowo dziennikarka liczy na to, że podobnie jak Ibisz będzie prowadziła festiwale.

W ciągu pół roku Magda Mołek mogłaby zgarnąć nawet 250 tysięcy złotych. Chcielibyście oglądać ją w autorskim programie w Polsacie?

Źródło: Plejada, Super Express

Zdjęcie: Facebook/ Magda Mołek

Komentarze