Magda Wójcik przeznaczyła wygraną z Big Brother’a na…To bardzo szlachetny gest!

Pół roku temu wygrała pierwszą edycję programu „Big Brother” i zaczęła robić karierę w Polsce. Magda Wójcik ma swoje mieszkanie w  Warszawie, w którym mieszka wraz z Olehem i dwoma ukochanymi kotami. Gwiazda sama o sobie mówi, że całkiem nieźle radzi sobie z hejtem.

Nie boli mnie już, gdy ktoś pisze, że jestem za bardzo wymalowana czy że przypominam faceta. Dzięki takim komentarzom stałam się silniejsza, mam grubszą skórę. Bardziej dotyka mnie natomiast, gdy komentarze dotyczą moich bliskich, na przykład kiedy czytam, że pochodzę z inteligenckiej rodziny, a robię z siebie krejzolkę – wyznała.

Magda dalej szuka swojego miejsca w show-biznesie. Non stop poznaje nowych ludzi, co ja bardzo cieszy, gdyż nie znosi samotności. Obecnie zarabia na Instagramie, reklamując tam przeróżne produkty.

Część pieniędzy wygranych w Big Brotherze oddałam schronisku na Paluchu. Kocham zwierzęta i chciałam im pomóc, szczególnie zimą. Cały czas pracuję też nad linią ubrań, mam już wstępne projekty.  Odrzuciłam propozycję grania w serialu, bo nie jestem aktorką. Marzy mi się natomiast udział w Agencie albo Ameryka Express, jestem typowym zadaniowcem. Mój chłopak chodzi na siłownię, aby wrócić do formy i zacząć karierę jako trener personalny. Wszystko idzie ku dobremu – zdradziła Magda.

Jak sama mówi w Polsce chce zostać przynajmniej dwa, trzy lata. 

Komentarze