Magdalena Ogórek w ROZPACZY! Nie ma ZA CO wysłać CÓRKI na OXFORD!

Magdalenie Ogórek nie jest do śmiechu. Gwiazda TVP nie może spełnić marzenia swojej córki i zapewnić edukacji na Oxfordzie. Jest zbyt drogo. Co zrobi popularna dziennikarka?

Zarobki gwiazdy

Magdalena Ogórek jest jedną z najjaśniejszych gwiazd telewizji publicznej. Ulubienica Jacka Kurskiego ponoć zgarnia fortunę za swoją pracę w TVP. Oficjalnie jednak trudno, czegokolwiek się dowiedzieć. Jednak mówi się, że popularna dziennikarka może liczyć na 40 tysięcy złotych miesięcznie. Oprócz tego Ogórek ma dochody z innych źródeł. Wiele pieniędzy wydaje na sukienki i torebki od najdroższych projektantów. Niestety jej zarobki nie pozwolą Magdalenie Ogórek spełnić marzenia córki.

Marzenie o Oxfordzie

Dziennikarka ujawniła internautom, że jej 17-letnia córka ma jedno wielkie marzenie. Pragnie studiować kierunek History& Politics. Magdalena Ogórek powiedziała:

Niestety obecny koszt tych studiów po Brexicie jest poza moim zasięgiem

Nie oznacza to jednak, że córka dziennikarki na dobre będzie musiała zapomnieć o studiach poza granicami naszego kraju. Dziewczyna trafi prawdopodobnie na inny zagraniczny uniwersytet. Zakłopotana Ogórek powiedziała:

Zrobimy rekonesans na uniwersytetach w Austrii i we Włoszech. Uniwersytet Mediolański ma bardzo dobre opinie. Póki co, wylatuje za 3 tygodnie na Oxford na  tzw. krótki semestr letni.

Rok studiów na Oxfordzie kosztuje od 140 do 200 tysięcy złotych. Do tego dochodzą wysokie koszty utrzymania w Wielkiej Brytanii. Niestety budżet Magdaleny Ogórek tego, by nie wytrzymał.

Źródło; Instagram/ Magdalena Ogórek

Zdjęcie; Facebook/ Magdalena Ogórek

 

Komentarze