Majka Jeżowska pokazała zdjęcie z wakacji, na których odpoczywa z… Czyżby coś między nimi zaiskrzyło?

Majka Jeżowska pokazała zdjęcie z wakacji, na których odpoczywa w towarzystwie kolegi z branży. Jej wpis na Instagramie podbił serca internautów. Wszystko to przez mistrza drugiego planu. O kim mowa?

Trudno uwierzyć, lecz Majka Jeżowska w ubiegłym roku obchodziła już 40-lecie swojej pracy artystycznej. Piosenkarka swój jubileusz świętowała na festiwalu w Opolu oraz na Pol’and’Rock, gdzie swoimi hitami dla dzieci porwała tłumy dorosłych. Gdziekolwiek się pojawia, tam wzbudza zachwyt. 

Kto jest na zdjęciu?

Jeżowska wybrała się z przyjaciółmi na tajskie wakacje. Towarzyszy jej kilkuosobowa grupa najbliższych przyjaciół.  Artystka jest aktywna na Instagramie i szczegółowo dokumentuje wszystkie swoje podróże. Zdjęcia są szczere i naturalne. Nie retuszuje swoich fotek, gdyż jak widać, nie musi.

Nie można dzisiaj ukryć wieku, w internecie są wszystkie informacje. Można natomiast dbać o swój wygląd, sylwetkę i mieć „młodą duszę”, jak ja. A dla niektórych kobiet życie zaczyna się po pięćdziesiątce. Sharon Stone mówi, że dopiero dojrzała kobieta staje się interesująca – nie tylko intelektualnie. Jej zmysłowość jest inna: kryje w sobie tajemnicę przeszłości i wiarę w przyszłość. Moja pięćdziesiątka nie jest dla mnie żadnym problemem. Przeciwnie, właśnie teraz zaczęłam całkiem nowy etap życia. I to pod każdym względem –  wyjawiłauu w wywiadzie dla VIVY!.
Na jednym ze zdjęć Majka pozuje z przyjaciółką przy ceramicznych pieskach. Jednak całą uwagę skradł zupełnie ktoś inny.

Na drugim planie znajduje się popularny piosenkarz, Andrzej Piaseczny. Nie od dziś wiadomo, iż Majka Jeżowska i Andrzej Piaseczny przyjaźnią się od lat. Dwa lata temu  wspólnie nagrali utwór pt. „Tej historii bieg” z filmu „Piękna i Bestia”. Nic więc dziwnego, że postanowili spędzić razem wakacje.

Komentarze