MAKABRYCZNE ODKRYCIE policjantów! W zamrażarce znaleźli…

policja

Do dramatycznego odkrycia doszło w stanie Utah w USA, funkcjonariusze policji odnaleźli zwłoki 75-letniej kobiety. Podczas przeszukiwania posesji policjanci natknęli się na kolejne ciało ukryte w zamrażarce. 

Drugie zwłoki należały do mężczyzny, który prawdopodobnie zmarł aż 10 lat temu! W zamrażarce znajdowało się ciało 69-letniego Paula Mathersa.  Oprócz ciała policjanci znaleźli także potwierdzony notarialnie list mężczyzny, w którym napisał, że jego żona go nie zabiła. Funkcjonariusze ustalili, że 75-letnia kobieta ukryła ciało mężczyzny w zamrażarce między lutym a marcem w 2009 r. 

 

ZOBACZ TAKŻE: UWAGA! Badania wykazały, że mięso w Polsce NASZPIKOWANE JEST…

 

Śledczy przesłuchali osobę, która w 2008 r. odpowiedzialną za sporządzenie listu notarialnego. Poinformowała funkcjonariuszy że nie przeczytała notatki, a po prostu ją podstemplowała i podpisała. Policja stara się ustalić dlaczego kobieta ukryła ciało małżonka. Pojawiają się przypuszczenia, że mężczyzna był śmiertelnie chory. Kobieta najprawdopodobniej chciała pobierać świadczenia męża po jego śmierci. Mężczyzna był weteranem wojennym i w przeciągu 10 lat przysługiwało mu co najmniej 177 tysięcy dolarów. 

 

 

,,Była bardzo miłą osobą, nie skrzywdziłaby nawet muchy. Mówiła, że jej mąż ją opuści” – wypowiedział się sąsiad 75-latki.

Ciało odnaleziono w zamrażarce, przykryte było czarnym plastikowym workiem. Detektywi przesunęli worek na bok i zobaczyli coś, co wyglądało na ludzki kręgosłup. Władze zidentyfikowały ciało za pomocą odcisków palców. Podczas sekcji zwłok lekarze nie byli w stanie ustalić czy przyczyną była śmiertelna choroba czy mężczyzna zmarł po prostu śmiercią naturalną. 

 

źródło: dailymail.co.uk/fot. unsplash

 

Komentarze