Makabryczne odkrycie w zaroślach. Szedł do pracy, wtedy zauważył coś niepokojącego!

pracy

Prawdziwą makabrę przeżył w poniedziałek mieszkaniec Skarżyska-Kamiennej (woj.świętokrzyskie). Idąc rano do pracy zauważył coś niepokojącego w zaroślach obok jednego z marketów. Kiedy podszedł bliżej okazało się, że w krzakach leży ciało młodego człowieka!

Mieszkaniec Skarżyska-Kamiennej natrafił na zwłoki w zaroślach w poniedziałek około godziny 6, kiedy szedł do pracy. Przerażony człowiek zadzwonił na policję i po karetkę pogotowia. Mężczyzna, który leżał w krzakach nie dawał żadnych oznak życia i nie odpowiadał na pytania. Przechodzień przyznał, że bał się podchodzić do ciała, ponieważ nie chciał sprowadzić na siebie problemów i wolał zostawić to specjalistom. Kiedy na miejsce dotarły służby potwierdziły się najgorsze przypuszczenia, młody człowiek nie żył. Lekarz, który przyjechał na miejsce stwierdził, że zgon nastąpił prawdopodobnie kilka godzin wcześniej. 

 

 

 

 

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że odnaleziony denat, to 32-letni mieszkaniec miasta. Według opinii prokuratora do jego śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie, a na ciele nie było żadnych śladów przemocy. Więcej szczegółów będzie wiadomo, po przeprowadzonej sekcji zwłok, która odpowie co było bezpośrednią przyczyną śmierci młodego mężczyzny. Ciało 32-latka zostało zabezpieczone i przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej. W sprawie będzie przeprowadzone śledztwo. Policjanci będą chcieli odtworzyć ostatnie godziny życia mężczyzny, co robił, gdzie przebywał i w jakich okolicznościach zakończył swoje życie w zaroślach nieopodal lokalnego hipermarketu.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:ZWŁOKI Polki w Himalajach! Okazało się, że to…

 

 

źródła: fakt.pl, foto pixabay.com

Komentarze