Makabryczny wypadek w parku rozrywki! Wagonik wypadł z (…)!

rozrywki

Do przerażającego wypadku doszło 28 września w meksykańskim parku rozrywki La Feria de Chapultepec, który znajduje się w stolicy kraju. Podczas przejazdu kolejki górskiej jeden z wagoników wypadł z trasy położonej na wysokości 10 metrów i rozbił się o ziemię. 

Wypadek kolejki górskiej w parku rozrywki La Feria da Chapultepec wyglądał makabrycznie. Nikt z odwiedzających nie przypuszczał, że tego dnia może dojść do takiej tragedii. Ludzie nagrywali przejazd rollercoastera telefonami i beztrosko się bawili. Nagle w sekundę stało się coś strasznego. Jeden z wagoników wypadł z toru i z wysokości 10 metrów roztrzaskał się o ziemię. Śmierć na miejscu poniosły dwie osoby, które znajdowały się w wagoniku, dwie inne z poważnymi urazami zostały zabrane do szpitala. 

 

 

ZOBACZ:Wszyscy pokochali ją za „Nasz nowy dom”. Niestety ZMARŁA!

 

 

Po nieszczęśliwym wypadku, w którym śmierć na miejscu poniosło dwóch młodych mężczyzn, w wieku 18 i 21 lat park został zamknięty do odwołania. Z nieoficjalnych informacji wynika, że bezpośrednią przyczyną tragedii była poważna usterka techniczna i bardzo zły stan kolejki górskiej. Jej wagoniki były wykorzystywane w innych tego typu parkach na świecie, a ostatnie badania techniczne przeszły blisko 8 lat temu! Zarządzający La Ferią staną wkrótce przed sądem.

 

ZOBACZ TAKŻE:[VIDEO]Postanowił się jej oświadczyć na szczycie rollercoastera. Chwilę później stało się coś przerażającego!

 

 

źródła: thesun.co.uk, foto pixabay.com

Komentarze