Małgorzata Godlewska ponownie prezentuje hymn Polski. Przynajmniej tekst się zgadza…

Minął rok, odkąd kontrowersyjne siostry Godlewskie odśpiewały hymn narodowy. Wówczas zapowiedziały, że robią to na życzenie prezydenta Andrzeja Dudy.

Choć później drogi sióstr się rozeszły, to Małgorzata zdążyła później nagrać jeszcze hymny Stanów Zjednoczonych oraz Niemiec. W związku z tym zainterweniowało mnóstwo osób, które mniej lub bardziej grzecznie prosiły, aby zostawiła w spokoju tak poważny repertuar. Ogrom negatywnych komentarzy jednak nie powstrzymał jej przed ponownym wykonaniem „Mazurka Dąbrowskiego”. Teraz Gosia wystąpiła solo, w „odpowiednim” do okoliczności stroju. Pod filmem zamieszczonym na YouTube mnożną się błagania o to, aby przypadkiem nie wpadła na pomysł śpiewania hymnu Rosji lub Korei Północnej. Ich autorzy obawiają się wybuchu kolejnej wojny. Słusznie?

Na nagraniu widać Małgorzatę Godlewską, a w tle powiewającą polską flagę. Natomiast wokalistka ubrana jest w czarną, lateksową mini i koszulkę z wizerunkiem orła białego, zaś na głowie ma wianek z biało-czerwonych kwiatów. Pod filmikiem celebrytka zamieściła komentarz o następującej treści:

„Jestem Polką I jestem z tego dumna!  Jesteście przygotowani do Święta Niepodległości Polski? Uczcijmy je razem bez sztucznych podziałów.”

Na poniższym materiale video można podziwiać występ gwiazdy:

 

Komentarze