Małgorzata Rozenek do internauty: „Przestań szczekać”. Chodziło o cmentarz…

Przełom października i listopada to taki specyficzny czas, w którym niektórzy decydują, jak spędzą ten czas. Jedni postanawiają odwiedzić cmentarze, inni zaś zakładają straszne kostiumy i ruszają na imprezę. Są też tacy, którzy w ostatni dzień października bawią się na halloweenowych przyjęciach, a dzień później udają się na cmentarze. Do tego grona należy Małgorzata Rozenek-Majdan, która jeszcze parę dni temu chwaliła się stylizacją swoją i męża. Wystąpili w konstiumach filmowych bohaterów: Jokera i granej przez Angelinę Jolie Czarownicy. Pamiętali jednak o swoich zmarłych bliskich i nazajutrz pojawili się przy ich grobach ze zniczami. Ta chwila również została upamiętniona i opublikowana w mediach społecznościowych Małgosi. Oczywiście nie zabrakło nieprzychylnych komentarzy…

Gosia i Radek zostali już skrytykowani za „promowanie satanizmu” kryjącego się za Halloween. Emocje jeszcze nie opadły, gdy czujny internauta widząc zdjęcie znicza stwierdził, że to zwykły lans. 

„(…) było kwestią czasu, że pojawi się komentarz, w którym ktoś wytknie zarówno tą wypielęgnowaną dłoń ze zniczem, jak i tą drugą, trzymającą telefon, aby zrobić zdjęcie z cmentarza. Dodam jeszcze, że mnie ani ziębi, ani parzy, kto obchodzi Halloween albo idzie na cmentarze, ale skoro tu czytamy o czasie zadumy i refleksji to ja takowej w dodawaniu fot np. z grobu dziadków nie widzę” – pisał oburzony użytkownik.

Do owego komentarza Małgosia Rozenek odniosła się błyskawicznie. Krótko i na temat odpowiedziała:

To pogrąż się w zadumie i przestań tu szczekać.”

 

 

Komentarze