MAŁGORZATA ROZENEK podwoi swoje zarobki dzięki macierzyństwu. KWOTA, którą może zarobić za jeden post jest POWALAJĄCA…

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan spodziewają się dziecka. Specjaliści wyliczają, ile gwiazda może zarobić dzięki macierzyństwu. Kwota jest zawrotna…

Wieść o ciąży Małgorzaty Rozenek wywołała sporo emocje. Celebrytka nie ukrywała, że wraz z Radkiem  starała się o dziecko już od długiego czasu. Po pewnym czasie zaczęła nawet tracić nadzieję i rozważali adopcję. Jednak udało się. Teraz Małgorzata Rozenek wkracza już w drugi trymestr ciąży. Gdy specjaliści dowiedzieli się o ciąży Rozenek, zaczęli wyliczać, ile gwiazda może zarobić dzięki macierzyństwu.

Małgorzata Rozenek podwoi swoje zarobki?

Dziennikarz magazynu „Flesz”postanowił skontaktował się ze specjalistą od marketingu internetowego, który wyliczył, ile Małgosia może zarobić za jeden post reklamujący produkty dla dzieci.

Jeśli Małgorzata zdecyduje się podjąć współpracę z którąś z wiodących marek, może zainkasować za to kilkaset tysięcy złotych. Z pewnością ciąża pozytywnie wpłynie na jej dochody z Instagrama. Za jeden post sponsorowany na konto Małgosi może trafić 30–50 tys. złotych, czyli nawet dwa razy tyle, co obecnie – możemy przeczytać we „Fleszu”.

Ta kwota przyprawia o zawrót głowy, ponadto na jednej reklamie się nie skończy. Wygląda na to, że rok 2020 będzie podwójnie szczęśliwy dla gwiazdy – nie tylko urodzi trzecie dziecko, ale także znacznie powiększy majątek.

Komentarze