Małgorzata Rozenek WYŚMIAŁA KINGĘ RUSIN! Zrobiła to w…

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek WYŚMIAŁA KINGĘ RUSIN! Nie od dziś wiadomo, że „Perfekcyjna pani domu” jest skłócona z  dziennikarką Kinga Rusin. Małgosia postanowiła wbić szpilę swojej rywalce. Zakpiła z jej ostatniego Instagramowego wpisu. 

 

Małgorzata Rozenek sparodiowała wpis Kingi Rusin! 

 

Ogólnopolskie media rozpisywały się wczoraj na temat Kingi Rusin oraz jej udziału w celebryckiej imprezie u Beyonce i Jaya-Z. Dziennikarka pochwaliła się zdjęciem w towarzystwie Adele. Przyznała, że Beyonce była zachwycona jej strojem, natomiast Bradley Cooper posyłał jej zalotne uśmiechy. 

 

 

Na wczorajszej prywatnej imprezie ‪Beyoncé‬ i Jaya Z rozmawiałam z Adele o… butach (Adele na zdjęciu po zrzuceniu chyba z 30kg!), a ‪Jay Z‬ uczył mnie imprezowego układu tanecznego. Wiem, że brzmi to surrealistycznie. Ale posłuchajcie od początku… Tylko ok. 200 osób, na małej,  klubowej przestrzeni(…) Beyoncé‬ patrząc na mój brokatowy, świecący garnitur stwierdziła ze śmiechem że ją przyćmiłam (miała na sobie ciemnogranatową, welurową suknię), z Leo DiCaprio tańczyłam przez chwile za rękę (taka była konwencja, a ja stałam obok), otoczony wianuszkiem dziewczyn Bradley Cooper posyłał mi uśmiechy, ale chyba dlatego że jego też rozśmieszył mój taniec z Jayem Z – chwaliła się w swoim wpisie dziennikarka stacji TVN. 

 

 

 

 

Wpis nie umknął uwadze Małgosi Rozenek. „Perfekcyjna pani domu” postanowiła zadrwić z byłej żony Tomasza Lisa. Zrobiła to w dość… zabawny sposób. Małgorzata wrzuciła zdjęcie z samolotu i zamieściła obszerny opis powrotu z Nowego Jorku. Co ciekawe, jej relacja jest uderzająco podobna do „insiderskiego reportażu” Kingi Rusin. 

 

 

Rozmawiałam ze stewardesą o… butach (ja na zdjęciu po przytyciu chyba z 30kg!), a pilot uczył mnie imprezowej instrukcji bezpieczeństwa o nazwie makarena. 💁‍♀️🙅‍♀️ Wiem, brzmi to surrealistycznie. Ale od początku… Tylko ok. 20 osób, na małej podniebnej przestrzeni, z najlepszą muzyką, filmami, z zakazem robienia zdjęć (powyższe to wyjątek poimprezowy)(…)Steward uczył mnie układu tanecznego (bezskutecznie, bo skomplikowany, ale za to było śmiesznie), jedna z pań siedzących obok patrząc na mój strój we flagę amerykańską stwierdziła ze śmiechem, że ją przyćmiłam (miała na sobie ciemnogranatowym welurowy dres), z pewnym panem tańczyłam przez chwilę za rękę- kpiła Małgosia. 

 

 

 

Trzeba przyznać, że „Perfekcyjnej pani domu” nie brak poczucia humoru 🙂 Bardzo nas rozbawiła! 

 

 

Zobacz również: Paweł Królikowski wystąpił w teledysku! Nagranie potrafi wycisnąć łzy

Źródło, zdjęcia: Instagram

Komentarze