Małgosia Kożuchowska na zdjęciu jak z ROZKŁADÓWKI! Fani ONIEMIELI!

Małgosia Kożuchowska przegięła? Na najnowszym zdjęciu wygląda jak gwiazda rozkładówki magazynu dla panów! Co za widok!

Gosia pokazała swoje piękne ciało. Uwagę zwracają jej pomalowane na czerwono usta. Wygląda kwitnąco! Ma zmysłową minę i zamknięte oczy. Postawiła na krótkie, mokre włosy.

Do zdjęcia dołączyła wpis.

– Czasem trzeba poleżeć. Na leżąco dobrze się myśli. Dobrze się marzy. Postanowienia noworoczne spływajcie do mojej głowy. Postaram się! Być lepsza! Konsekwentna! Nie odpuszczać! Uczyć się nowych rzeczy! Poznawać nowych ludzi! Doskonalić się! Skupiać się na rzeczach ważnych, umieć rezygnować z błahych. Cenić czas. Nie wiadomo ile nam go jeszcze zostało. W końcu 50 – pół wieku na karku do czegoś zobowiązuje. Resztę zachowam dla siebie.
P.S. Instrukcja: Jak było za szczerze po przeczytaniu natychmiast zapomnieć – napisała.

Trzeba przyznać, że Gosia rozpaliła fanów na maksa. Tylko czekali na takie jej zdjęcie. Byli totalnie zachwyceni! Już oczekują na kolejne gorące fotki swojej idolki.

Zobacz także: SKANDAL ze szczepionkami na koronawirusa! Sprawa jest już badana!

Co na to internauci?

Szczerość to autentyczność, a tak bardzo boimy się czasem pokazać swoje wewnętrzne ja. A przecież to co w środku jest najważniejsze. Ludzie zakładają maskę, a tak naprawdę szukają tych prostych, prawdziwych rzeczy, uczuć. Doskonale Panią rozumiem. 50-tka nie zobowiązuje – pozostańmy zawsze dwudziestolatkami w duszy i sercu. Zmienia się tylko to, że mając 40, 50 lub więcej lat jesteśmy bardziej świadomi, znamy lepiej siebie, łatwiej odczytujemy ludzkie zachowania, mamy bagaż doświadczeń, które pozwalają nam inaczej spojrzeć na pewne sytuacje. I zaczynamy doceniać… Może chcemy zdążyć z pewnymi rzeczami. Może zbieramy siły, aby zrobić coś, na co wcześniej nie mieliśmy odwagi. Przestajemy biec i zatrzymujemy się na chwilę, aby rozejrzeć się wokół, uśmiechnąć do samej siebie…

Ładnie pani wygląda, pani Gosiu! Powiem szczerze: jest pani piękna jak Afrodyta! 😍😍

Nie można się na Panią napatrzeć. 😍. Jak np w latach sześćdziesiątych, siedemdziesiątych ubiegłego wieku wzorem do zachwytów, naśladowania i porównań były takie gwiazdy jak Brigitte Bardot, Claudia Cardinale, Elizabeth Taylor i inne piękności tak teraz Pani swoją niezwykłą kobiecością i urodą jest jak kiedyś one. Tak więc proszę być z siebie dumną bo na prawdę i niewątpliwie jest z czego. 😍💓

To ja mogę się tylko zasmucić 😪😪 bo w tym roku 58 i to zapowiada już blisko 60.😘💖

Świetne przemyślenia i genialna fotka. Jednak wygląda Pani doskonale lecz bardziej na ćwierć niż na pół wieku. 😊

Jesteś cudna❤️ u mnie tez pół wieku i to już w styczniu 🙈🎂💕

Piękna fotka 😉chyba sobie też zrobię taka listę postanowień 😊

Leżenie, że się patrzy! 😍😍😍

Piękna jak zawsze

Fot. Instagram

Małgorzata Kożuchowska w 1994 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Była związana z warszawskim Teatrem Dramatycznym i Teatrem Narodowym. Pracowała też w teatrach: Na Woli, Komedia, IMKA, w Narodowym Centrum Kultury w Warszawie i Teatrze Polskim w Bielsku-Białej.

Zobacz także: Co z prawem jazdy w czasie epidemii? Jest OFICJALNE stanowisko!

  • Fot. Instagram
  • Źródło: Instagram

Komentarze