Mama ZENKA MARTYNIUKA pracuje w… ROBI TO OD 40 LAT!

30-lecie kariery artystycznej Zenka Martyniuka to teraz gorący temat. Z tej okazji w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku odbył się benefis, który już w święta będziemy mogli zobaczyć w TVP2. Nie zabrakło zacnych gości z branży, ale całe show skradła pani Teresa Martyniuk. Mama artysty, choć jest już na emeryturze, to wciąż pracuje. I to nie byle jak, bo w mleczarni.

Lombard, Wojciech Gąssowski, Izabela Trojanowska, Francesco Napoli, Ich Troje, Savage, Top One, Classic, Izabela Bad Boys Blue, Renata Dąbkowska oraz Mig – to właśnie ci artyści wystąpili na benefisie  Martyniuka. Niestety całe show skradła mama artysty. Seniorka zdradziła kilka intymnych szczegółów z młodości syna.

Zenek kolegował się z dziewczynami, ale musiał pomagać w domu. Lubił biegać boso po deszczu i po błocie. Nie zawsze był grzeczny, ale nie miałam większych powodów do narzekań – wyjawiła kobieta.

 Pani Martyniukowa teraz jest na emeryturze, ale pomimo tego, że ma słynnego i zamożnego syna, nie zamierza rezygnować z pracy.

Od 40 lat pracuję w skupie mleka. Lubię swoją pracę. Nie ma czasu na odpoczynek – wyznała pani Teresa. Wyznała, że jest dumna z Zenka, który zawsze o niej pamięta.

Zenek jest bardzo dobrym synem i wspaniałym człowiekiem. Nigdy o mnie nie zapomina i zawsze mogę na niego liczyć. Cieszę się, że spełnia swoje marzenia na scenie, bo muzyka zawsze grała w jego duszy – powiedziała mama artysty.

Życie to są chwile – benefis Zenona Martyniuka z okazji 30-lecia działalności artystycznej już 26 grudnia w TVP 2 o godz. 20.10 i 21.10

Komentarze