Margaret ma POWAŻNE problemy ze ZDROWIEM!?

Margaret niedawno zawiesiła swoją karierę. Wszystko wskazywało na to, że wystąpi na koncercie sylwestrowym TVP. Niestety, gwiazda odwołała swój występ.

Na początku grudnia Margaret poinformowała swoich fanów, że zawiesza karierę na rok. Powodem były problemy ze zdrowiem, o czym wspomniała w swoim wpisie na Instagramie.

Niestety, ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia, niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie – kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych. W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na 2020, a przede wszystkim dbania o równowagę fizyczną i duchową. Obiecuję wrócić, jak tylko poukładam wszystko w sobie i rzeczywiście odpocznę. Trzymajcie się ciepło. Wasza Gaja – napisała artystka.

Margaret odwołała sylwestrowy występ

Serwis Onet.pl donosi, że Margaret zdecydowała się odwołać swój występ w czasie sylwestrowego koncertu TVP w Zakopanem. Ponoć wokalistka potrzebuje odpoczynku. Margaret nie zamieściła jeszcze żadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie w sieci.

Miniony rok był dla gwiazdy bardzo intensywny. Wokalistka wydała nowy album i zasiadała na fotelu jurora oraz trenera w „The Voice of Poland”. Teraz postanowiła zawiesić swoją karierę.

Życzymy Margaret dużo zdrowia!

Komentarze