Marta Manowska poprowadzi nowy program w TVP. Czy prezenterka podoła nowemu wyzwaniu?

Marta Manowska, którą każdy zapewne zna z „Rolnik szuka żony” dostanie kolejny program w TVP. Nowe reality-show będziemy mogli obejrzeć już wiosną.

Marta Manowska zyskała popularność jako prowadząca program „Rolnik szuka żony”. Mimo że show wciąż cieszy się ogromną popularnością, to telewizja publiczna postanowiła podarować jej nowy projekty. Była już mentorką, terapeutką i ostoją w  „Sanatorium miłości”, a od kilku tygodni obserwujemy ją jako prowadzącą „The Voice Senior”. Jak się okazuje, to nie wszystko. Już wiosną na antenie TVP pojawi się nowe reality-show: „8 wspaniałych”, które będzie miała zaszczyt poprowadzić Manowska.

Marta Manowska: „8 wspaniałych”

Obecnie trwają castingi do nowego show. „8 wspaniałych” zadebiutuje na antenie już wiosną. Na czym będzie polegał nowy program Manowskiej? Weźmie w nim udział ośmiu mężczyzn, w wieku od 38 do 49 lat. Nie mogą być z żadnym trwałym związku, muszą mieć otwarty umysł i być gotowi na przeżycie niezapomnianej przygody i ostre metamorfozy. 

Masz około czterdziestu, czterdziestu paru lat, chcesz zwiększyć swoją atrakcyjność u kobiet, poprawić kondycję, zrzucić zbędne kilogramy czy rozprawić się z własną nieśmiałością? A może chcesz udowodnić znajomym lub tej Jedynej, że jesteś prawdziwym facetem z krwi i kości? – tak brzmi ogłoszenie na stronie telewizji polskiej. 

Kto będzie oglądać?

Komentarze