Meghan Markle ogłosiła ważną nowinę! Czy w końcu podnosi się po walce z rodziną królewską?

Meghan Markle, była księżna Sussex, znowu znajduje się w centrum zainteresowania mediów. Tym razem jednak nie jest to z powodu sensacyjnych plotek czy domniemanych kryzysów małżeńskich. Wszystko ze względu na radosną nowinę, którą postanowiła podzielić się z fanami. Ogłosiła kolejny krok w karierze i wywołała falę gratulacji płynących z całego świata.

 

Przez ostatnie miesiące była para książęca znalazła się pod ostrzałem mediów, które spekulowały na temat ich związku. Plotki o domniemanych kryzysach i rozwodzie wypełniały kolumny gazet i portale internetowe. Jednak tym razem Meghan Markle postanowiła przerwać ten szum informacyjny i wyjść na scenę z zupełnie inną nowiną.

 

Po publikacji artykułu w hiszpańskim dzienniku „Marca”, który sugerował, że Meghan złożyła papiery rozwodowe i wysunęła astronomiczne żądania, wielu było zdziwionych. Teraz jednak okazuje się, że prawda jest zupełnie inna. Była księżna Sussex nie zamierzała kończyć swojego małżeństwa, ale rozpoczynać nowy rozdział w swojej karierze.

 

facebook.com/TheBritishMonarchy

 

W mediach społecznościowych pojawiło się oficjalne oświadczenie od samej Meghan Markle, potwierdzające, że wkrótce wejdzie na scenę podcastingu jako współpracowniczka Lemonada Media. Jej entuzjazm wobec tego nowego przedsięwzięcia był nie do przeoczenia, co spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony fanów.

 

Jestem dumna, że mogę się teraz podzielić informacją, że dołączam do genialnego zespołu w Lemonada, aby kontynuować moją miłość do podcastingu – napisała w swoim oświadczeniu.

 

Reakcje na tę zapowiedź nie mogły być bardziej entuzjastyczne. Zarówno media, jak i zwykli użytkownicy internetu z całego świata zaczęli wysyłać swoje gratulacje i życzenia powodzenia Meghan w jej nowej drodze zawodowej. Nie brakowało też tych, którzy z zainteresowaniem czekają na pierwsze odcinki podcastu, w których księżna Sussex ma się pojawić.

 

Tak więc, choć plotki były intensywne i czasem nieprzychylne, Meghan Markle postanowiła wyjść na prostą, ogłaszając swoje nowe przedsięwzięcie i przyciągając uwagę mediów oraz sympatyków z całego świata. Jej decyzja spotkała się z szerokim uznaniem i nadzieją na sukces w nowej roli.

 

Źródło: tysol.pl

Książę Harry i Meghan Markle jednak się rozwodzą? Ekspert wyjawia prawdę

Komentarze