Mężczyzna pisał do 12-letniej dziewczynki NA FACEBOOKU! O mały włos, a skończyłoby się tragedią…

TA HISTORIA BRZMI JAK PRZERAŻAJĄCY SCENARIUSZ KINA GROZY. 27-LETNI ABDUL KHALI, MIESZKANIEC LONGSIGHT W MANCHESTERZE PISAŁ WIADOMOŚCI O CHARAKTERZE EROTYCZNYM DO 12-LETNIEJ DZIEWCZYNKI. JEGO FANTAZJE MOGŁY DOPROWADZIĆ DO PRAWDZIWEJ TRAGEDII.

27-letni pedofil z Manchesteru werbował swoje ofiary i wysyłał im wiadomości za pośrednictwem mediów społecznościowych. Najmłodsza dziewczynka, do której pisał miała zaledwie 12 lat! Jakiś czas temu mężczyzna stanął przed sądem i usłyszał wyrok skazujący.

Abdul Khali w swoich wiadomościach do kilkunastoletnich dziewcząt pisał jednoznacznie brzmiące treści, które miały charakter seksualny. Większość dziewczyn otrzymała wiadomość, w której groźny przestępca nakłaniał je do zbliżeń.

Jednej ze swoich 15-letnich ofiar mężczyzna proponował spotkanie w parku. Co ciekawe, policja zabezpieczyła materiały dowodowe, na których Khali wyraźnie nakłania niepełnoletnią do współżycia… a nawet posiadania z nim dziecka! Niejednokrotnie mężczyzna wysyłał również informacje o tym, że chciałby swoje ofiary dotykać w miejsca intymne. Całe szczęście, nie udało mu się nakłonić żadnej z ofiar do spotkaniu w tzw. realu.

W innej wiadomości Abdul Khali fantazjował o tym, by jedna z jego ofiar miała na sobie mundurek szkolny. Mężczyzna zwykle obierał sobie za cel młode dziewczęta, w przedziale wiekowym od 12 do 15-16 roku życia. Sądził, że żadna z ofiar nie skieruje sprawy na policję.

Mężczyzna w przeszłości był skazany na trzy lata pozbawienia wolności za podobne zachowania – podżegał dziecko do czynności seksualnej.

Sąd w Manchesterze uznał go winnym. Tym razem usłyszał wyrok: 32 miesiące pozbawienia wolności.

Są to bardzo poważne przestępstwa seksualne, ponieważ istniał w nich silny element uwodzenia – mówił podczas swojego przemówienia sędzia David Stockdale.

Źródło: Daily mail

Zdjęcie: Pixabay

 

 

Komentarze