Michaił ma 20 lat. To ON MORDOWAŁ w BUCZY! GROZI, że WRÓCI!

Namierzono profil kata z Buczy, który mordował cywilów w podkijowskiej miejscowości. Żołnierz ma na imię Michaił i ma 20 lat. Wcześniej chciał zostać ratownikiem.

Znaleźli profil kata

Ukraiński dziennikarz Dmitrij Repliańczuk poinformował, że namierzono profil w mediach społecznościowych kata z Buczy. Takim mianem określa się żołnierza, który wykazywał się wyjątkową brutalnością wobec ukraińskich cywilów. Był jednym z żołnierzy, którzy dopuścili się ludobójstwa. Kat nazywa się Michaił Tkacz i pochodzi z Władywostoku. Ukraińscy internauci zaczęli do niego pisać, że jest „katem” i „okupantem”. Żołnierz przyznał, że zabijał cywilów w Buczy. Przy okazji zaczął grozić Ukraińcom, że wróci na ich ziemie. Pisał:

Gdy tylko znów was dorwę, urwę wam głowy. Zrozumcie, że jesteśmy na waszej ziemi i zabijamy was, a wy jesteście śmierdzącymi, chodzącymi trupami

Nienawidzi NATO i Ameryki

Ukraiński dziennikarz Dmitrij Repliańczuk udostępnił fragmenty rozmów na Facebooku. O kacie z Buczy pisał, że ukończył właśnie szkołę w swoim „piep… Władywostoku, dziewięć tysięcy kilometrów od naszego kraju. 20-letni kat tak pisał w mediach społecznościowych ;

Trzeba obalić rząd. żeby nie wstąpił do NATO, żeby nie było Ameryki, do której melodii tańczycie.

Ukraiński dziennikarz podkreślił, że Michaił Tkacz szczerze wierzy w słowa, które zamieścił na Facebooku. Dziennikarz napisał, że nie można wybaczyć ani jemu, ani jego kompanom, którzy dopuszczali się takich samych potworności.

Chciał być ratownikiem

Kat z Buczy w 2017 roku ukończył liceum. Jego marzeniem było zostanie ratownikiem. Jednak dwa lata później został powołany do wojska. W lutym 2022 roku wraz ze swoimi kompanami zaatakował Ukrainę. Marzenia o ratowanie zamienił na zabijanie i torturowanie ludności cywilnej w Buczy. Teraz grozi, że wróci i będzie nadal zabijał.

Źródło; Wirtualna Polska

Zdjęcie ; Facebook

Komentarze