Michał Wiśniewski ZATRUDNIŁ SYNA!

Xavier Wiśniewski stawia woje pierwsze kroki w zespole Michała Wiśniewskiego. Wokalista darzy go ogromnym zaufaniem.

Michał Wiśniewski wystąpi na Sylwestrowej Mocy Przebojów. Popularny muzyk zagra swoje największe hity na Stadionie Śląskim. Zapewne kultowy zespół Ich Troje porwie tłumy. Chyba każdy zna choć jeden ich przebój na pamięć.

Jak podaje gazeta „Fakt”, celebryta będzie mógł liczyć na wsparcie wyjątkowej osoby. Chodzi o jego syna Xaviera Wiśniewskiego. Wokalista zatrudnił nastolatka w wakacje, by pomagał przy organizacji koncertów. Chłopak spisał się na medal. Teraz tata postanowił przedłużyć ich współpracę.

Praca z bliskimi jest inna, ale nie znaczy to, że trudniejsza. Xavier nie ma taryfy ulgowej. Jak nam się pracuje? Świetnie. Xavier jest perfekcjonistą – powiedział znany muzyk w wywiadzie z tabloidem.

Syn uspokaja Michała Wiśniewskiego, lecz wokalista zapewnia, że trema i tak się pojawi.

Nie ma recepty na stres, który jest nieodłącznym partnerem występów na dużej czy małej scenie. Bez adrenaliny nie da się zrobić wielkich rzeczy, dlatego kochani: bójcie się i zdobywajcie szczyty – dodaje Michał Wiśniewski.

Xavier Wiśniewski jest synem Michała Wiśniewskiego ze związku z Martą „Mandaryną” Wiśniewską. Para była małżeństwem w latach 2002-2006. Xavier przyszedł na świat niespełna pięć miesięcy po ślubie gwiazdorów.

Komentarze