Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska w końcu ZDECYDOWALI się na ten krok! Teraz szykują się do…

Mikołaj

Mikołaj Roznerski to polski aktor telewizyjny i filmowy, a także prezenter telewizyjny. Jego ukochaną jest Adriana Kalska, para gra razem w serialu „M jak miłość”.

To, że są razem długo nie trzymali w tajemnicy. Serialowa para nie tylko przypadła sobie do gustu w popularnym serialu, ale też w życiu prywatnym. Dziś aktorzy są mocno w sobie zakochani i planują ze sobą spędzić resztę życia. O tym, że są razem, fanów poinformowali w 2018 roku, dodając takie same zdjęcia na swoich profilach na Instagramie.

 

Jak podaje magazyn „party” na początku października Mikołaj oświadczył się w bardzo romantyczny sposób Adriannie. Zrobił to w Wenecji, kiedy para pojechała na kilka dni do Włoch.

 

Także w wywiadach aktor niechętnie opowiada o swoim związku, jednak kiedy to robi, to z szacunkiem wypowiada się o Adrianie Kalskiej. Zdradził, że pomogła mu w ciężkim okresie jego życia, kiedy to miał nadmiar obowiązków i poczuł się przez to przytloczony. Teraz już narzeczona uświadomiła mu wtedy, że powinien się zastanowić nad tym, kim jest i przestać udawać. Za to jest jej ogromnie wdzięczny.

 

ZOBACZ TEŻ:Cichopek poszła na spacer z rodziną. Wtedy STAŁO się TO!

 

Para niewątpliwie ceni sobie prywatność i nie lubi rozgłosu. Jak już coś postanowią, to poinformują o tym dopiero po fakcie. W związku z tym można się spodziewać, że wiadomość o ślubie dotrze do świata medialnego dopiero po tym, gdy powiedzą sobie sakramentalne TAK.

 

Źródło:plotek

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze