Miliony dla Black Eyed Peas za występ na sylwestrze TVP

Black-Eyed-Peas-Sylwester-TVP

Zespół Black Eyed Peas był główną gwiazdą imprezy TVP, czyli „Sylwestra marzeń z Dwójką”. Za krótki występ zgarnął miliony złotych.

Przypomnijmy. Trio z Los Angeles zostało ogłoszone po tym, jak Mel C w ostatniej chwili zrezygnowała z przyjazdu do Zakopanego. Za kilkuminutowy koncert artystki TVP miała być skłonna zapłacić nawet mln zł. Black Eyed Peas zażyczyli sobie ponoć „nieco” więcej.

Black-Eyed-Peas-Sylwester-TVP
Black Eyed Peas za krótki występ zgarnął miliony złotych.
Fot. Wikipedia.pl

Black Eyed Peas wystąpili na sylwestrze TVP w Zakopanem. Jak dowiedziały się Wirtualne Media, zespół miał zgarnąć za wykonanie kilku swoich starych przebojów… milion dolarów, czyli około 4,5 mln zł. Koncert gwiazd ponoć opłaciła jedna ze spółek skarbu państwa — PKN Orlen. Informacji tych nie potwierdziła jednak oficjalnie Telewizja Polska.

Black Eyed PiS. Na sylwestrze w TVP wystąpi za kupę kasy od jednej ze spółek… Skarbu Państwa – napisała w mediach społecznościowych oburzona Kinga Rusin.

Wspomnijmy też, że w mediach społecznościowych wciąż trwa gorąca dyskusja wokół występu zespołu Black Eyed Peas na sylwestrze TVP w Zakopanem. M.in. zarzucono TVP „promocję LGBT”, doszło też do starcia na Twitterze pomiędzy wiceministrem sprawiedliwości, posłem Solidarnej Polski Marcinem Warchołem. a liderem amerykańskiego zespołu, którym jest William James Adams.

Promocja LGBT w #TVP2 . WSTYD! To nie #SylwesterMarzeń lecz Sylwester Wynaturzeń — napisał polityk.

Jesteśmy Black Eyed Peas. Można też powiedzieć Black Eyed Peace, bo jesteśmy za pokojem, jednością, harmonią. Nie jesteśmy „Black Eyed PiS” — oświadczył Will.i.am, literując każde słowo.

Black Eyed Peas, to amerykański zespół hip-hopowy, powstały w Los Angeles w 1995. W skład zespołu wchodzą: Will.i.am, Taboo i Apl.de.ap. W zespole w latach 1998 – 2000 występowała Kim Hill, a w latach 2003-2018 Fergie.

Czytaj także:

https://wyborcza24.pl/maryla-rodowicz-w-sylwestra-rozbije-bank/

Komentarze