Minęło 35 lat od premiery „LAST CHRISTMAS”. Jak dziś wygląda modelka KATHY HILL?

Nadchodzą święta. W każdym miejscu na ziemi rozbrzmiewają świąteczne piosenki. Obowiązkową pozycją na każdej świątecznej play liście jest hit „Last Christmas”. Wiele osób kojarzy świąteczny przebój z  modelką, która wystąpiła w teledysku. Jak teraz wygląda?

Piosenka „Last Christmas” to nieodłączny element każdych świąt Bożego Narodzenia. Ten hit już od kilku dni hula w wielu rozgłośniach radiowych i centrach handlowych. Co ciekawsze, w tym roku mija 35 lat od jego premiery.

Jak wygląda dziś Kathy Hill?

„Last Christmas” to nie tylko wpadająca w ucho piosenka, ale też poruszający i rozgrzewający teledysk o nieszczęśliwej miłości. Wystąpili w nim muzycy z zespołu Wham!, czyli George Michael i Andrew Ridgeley, oraz przepiękna modelka Kathy Hill. Brytyjka rozpoczęła karierę w modelingu już jako nastolatka. Zaskakujące jest to, do dziś pracuje w branży.

„Last Christmas” to jedyny teledysk w karierze Kathy Hill. Później mogliśmy zobaczyć ją miedzy innymi w przeróżnych kampaniach reklamowych. Co ciekawsze modelka jest też aktywna na Instagramie, dzięki czemu możemy dowiedzieć się, jak teraz wygląda.

Kathy Hill nadal zachwyca swoją niecodzienną urodą. Jest przepiękną i dojrzał kobietą. Zawodowo zajmuje się promocją ubrań dla pięćdziesięciolatek.

Jak myślicie, bardzo się zmieniła?

Komentarze