Monika i Mikołaj z „Love Island” wrócili do siebie?! Szczere wyznanie uczestników.

Program „Love Island” za nami, a jego uczestnicy nadal wzbudzają wiele emocji.

Polsat tej jesieni postawił na randkowe show „Love Island -Wyspa miłości”, które powstało po kolejnej edycji „Big Brothera”, emitowanego na TVN 7. Show jest polską wersją brytyjskiego programu „Love Island” i okazał się jednym z najchętniej oglądanych programów randkowych w Polsce. Losy uczestników śledziło średnio 653 tysięcy osób.

Program, prowadzony przez Karolinę Gilon przebił oglądalnością nawet „Big Brothera”. Show z TVN 7 oglądało średnio o 352 tysięcy osób mniej.

Po zakończeniu emisji programu Monika Kozakiewicz postanowiła jeszcze bardziej podgrzać atmosferę i postanowiła szczerze odpowiedzieć na pytania od fanów. Zdradziła w nich, czy chciałaby kontynuować swój związek z Mikołajem.

Pierwsza edycja programu „Love Island” zakończyła się. Finałowa trójka wróciła do Polski, a pozostali uczestnicy szukają atencji i próbują dobrze wykorzystać swoje pięć minut sławy. Faktem jest, że niektórzy z nich zyskali prawdziwych fanów. Przykładem może być Monika Kozakiewicz, która dzięki programowi zyskała ponad 100 tysięcy obserwujących na Instagramie. Makijażystka postanowiła odpowiedzieć na ich pytania.

Monika na swoim InstaStories 
odpowiedziała na pytania od obserwatorów. Pisała o życiu w willi, a także o innych uczestnikach, lecz pojawiły się także nieco bardziej intymne pytania. Jeden z fanów wprost nawiązał do jej „byłego”, Mikołaja. Nie brakowało również pytania o Sylwię, która zagłosowała na swoją przyjaciółkę, przez co Monika odpadła z programu. Wielu telewidzów zarzuciło jej nielojalność.

„Jesteś zła na Sylwię, że głosowała na Ciebie i Pawła i przez to też opuściliście program?” – zapytała zaciekawiona obserwatorka.

„Niesmak pozostał do teraz. W życiu bardzo ważna jest dla mnie lojalność. Jeśli ktoś zawiedzie, przykro mi. Życie toczy się dalej, a ja wiem, że trzeba być jeszcze bardziej ostrożnym i nieufnym” – szczerze odpowiedziała Monika.

Monika po wyjściu z willi, zaczęła układać sobie życie z Pawłem. Początkowo łączyła ich tylko przyjaźń, lecz z czasem zaczęło wyglądać to na prawdziwe uczucie. Czy mają szansę na szczęśliwy związek?

Komentarze