Monika Zamachowska otrzymuje wiele ofert pracy! Czyżby rozpoczynała nowy etap?

Pod koniec października pojawiły się informacje, według których Monika Zamachowska została zwolniona z TVP. Żona znanego aktora pracowała dla tej stacji już ponad dwadzieścia lat.

Wówczas wiele osób martwiło się o to, czy uda jej się jeszcze znaleźć zatrudnienie. Ponadto spekulowano nadciągające problemy finansowe ze względu na liczne potomstwo jej męża i wynikające z tego zobowiązania. Natomiast nową prowadzącą „Pytania na śniadanie” została Małgorzata Tomaszewska. Choć Monika początkowo nie komentowała całej sprawy, to po pewnym czasie zabrała głos. I bynajmniej nie po to, aby wylewać żale, lecz w celu pochwalenia się swoim powodzeniem. Okazuje się, że Zamachowska już teraz jest zapraszana do współpracy. Mówi się o nawet trzech propozycjach stałej pracy i jednej propozycji reklamowej!

Na swoim Instagramie prezenterka zamieściła zdjęcie z urlopu, a pod nim następujący opis:

„I wydech…
Dostałam dzisiaj trzy propozycje pracy i jedną reklamową. Co robić? Przez 25 lat pracy w jednym miejscu człowiek trochę zapomina, jak to jest odcinać kupony od nazwiska, od osiągnięć, od marki, którą się stałam dzięki TVP. Tymczasem TVP potwierdza ofertę prowadzenia koncertu kolęd, ktoś tam dzwoni, próbuje coś doradzać…
Potrzebuję tego długiego weekendu, żeby sobie to wszystko poukładać.”

Rzeczywiście, Monika Zamachowska stoi teraz przed trudnym wyborem. Czy chcielibyście ją zobaczyć w jakimś konkretnym programie? 

Komentarze