Monika Zamachowska padła ofiarą oszustów! Wydała oświadczenie…

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska padła ofiarą oszustów! Za pośrednictwem mediów społecznościowych wydała specjalne oświadczenie, w którym odniosła się do zaistniałej sytuacji.

 

 

Monika Zamachowska nie ma powodów do radości. Jakiś czas temu internetowi oszuści obrali ją sobie za cel. Przez dłuższy czas bezprawnie posługiwali się wizerunkiem prezenterki telewizyjnej i sprzedawali produkt odchudzający. Okazuje się, że marka Choco Lite nie przebiera w środkach, by pozyskać klientów. Stosuje nieuczciwe chwyty marketingowe i fałszywe rekomendacje celebrytów.

 

 

 

Sprawdź też: Co dzieje się z Ewą Farną?! Wszyscy zauważyli zmiany w wyglądzie!

 

Nie reklamowałam nigdy i nie zamierzam mieć nic wspólnego z tą firmą. Pozew za bezprawne użycie  – mojego wizerunku jest już w sądzie – czytamy w oświadczeniu Moniki Zamachowskiej.

 

 

 

Prowadząca programu „Europa da się lubić” nie jest jedyną poszkodowaną. Wcześniej firma Choco Lite bezprawnie wykorzystywała wizerunek podróżniczki Martyny Wojciechowskiej. 

 

 

„NIE KUPUJCIE TEGO PRODUKTU. Nie znam jego składu a źródła jego pochodzenia i dystrybucji są co najmniej podejrzane. Możecie mocno zaszkodzić swojemu zdrowiu! JEDYNĄ SKUTECZNĄ metodą na odchudzanie jest ZBILANSOWANA DIETA i RUCH” – napisała Martyna Wojciechowska w mediach społecznościowych. 

 

 

W sprawę została zamieszana także Ewa Chodakowska. Trenerka nie przebierała w słowach stanowczo zaprzeczyła, by cokolwiek łączyło ją z marką Choco Lite. 

 

 

Ktoś się znowu pode mnie podszywa i wykorzystuje mój wizerunek, sprzedając jakieś gó**o, jakieś środki przyśpieszające spalanie. Nie wierzę w żadne takie produkty, w żadne takie suplementy, jestem absolutnie temu przeciwna. To nie ma nic wspólnego z moją filozofią. Bardzo sprytnie to reklamują. Jest pod to podpięty mój wywiad, a raczej rozmowa, która nigdy nie miała miejsca. To jest zagranie poniżej pasa. Uważam to za totalne nieudacznictwo życiowe, żeby oszukiwać, żeby nie mieć pomysłu na siebie. Dziadostwo totalne, ale tych gnoi to nie rusza, zatem nie ma co dywagować na ten temat – skomentowała znana trenerka.

 

 

 

 

Zobacz również: Na antenie RADIA ZROBIŁ COŚ NIEBYWAŁEGO! Słuchał tego cały kraj!

Zdjęcie: Instagram

Komentarze