Morderstwo w Starogardzie Gdańskim! Znasz go? Powiadom policję!

Kolejna wstrząsająca zbrodnia w Starogardzie Gdańskim. Zamordowana została 40-letnia głuchoniema kobieta. Poszukiwany jest 40-latek. Kobieta poznała go przez internet.

Głuchoniema pani Ania

Pani Ania miała 62 lata. Było osobą bardzo lubianą i szanowaną. Była też osobą głuchoniemą. Z synami i znajomymi porozumiewała się za pomocą języka migowego. Pani Anna była od lat rozwiedziona i mieszkała sama. Jej synowie już się usamodzielnili i mieli dobry kontakt z mamą. Do jednego z nich w niedzielę zadzwoniła sąsiadka. Kobieta denerwowała się, że pani Ania nie odpisuje na wiadomości i że tego dnia jej nie widziała, nawet na spacerze z psem. Syn postanowił zawiadomić policję.

Tragiczne odkrycie

Policjanci musieli wyważyć drzwi do mieszkania. Po wejściu okazało się, że pani Ania nie daje oznak życia. W mieszkaniu oprócz niej był tylko pies. Policjanci publikują wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą. Mężczyzna przyjechał do Polski z Marsylii. Posługiwał się imieniem i nazwiskiem Abdanour Djabri. Osoby, które rozpoznały mężczyznę proszone są o kontakt z policją. Pani Anna poznała go przez internet. Policja ostrzega, że ten człowiek może być agresywny i niebezpieczny.

Źródło: Fakt

Zdjęcie: Policja

Komentarze